AKTUALNOŚCIMazur zatopiony w Wildze
2021-08-21 Mazur Karczew Aktualności

Mazur zatopiony w Wildze

• Zmiany w porównaniu do meczu z MKS to: Piskorz za Zembola na stoperze i Rakowski za Wojtasika na lewej flance.
  • 2' - i już przegrywamy 0-1. Piskorz minął się z piłką i najlepszy napastnik rywali wykorzystał sam na sam.
  • 5' - zbyt lekki strzał Rakowskiego z 20m, bramkarz bezproblemowo złapał.
  • 12' jest 1-1! - szybka akcja Mazura. Prochowski po rajdzie lewą stroną dośrodkował i Raszka z pierwszej piłki uderzył nie do obrony.
  • 15' - kolejna ładna akcja Prochowskiego, dośrodkował i Rakowski z pierwszej piłki, ale Argentyńczyk obronił.
  • 17' - Banan bardzo za mocno z rożnego.
  • 19' 2-1 dla Wilgi - szybka akcja Wilgi, dośrodkowanie Papiernika i Paszkowski głową po raz drugi skierował piłkę do siatki...
  • 22' wolny dla Wilgi, wrzutka z 25m ale za mocna.
  • 23' - z rożnego Baranowski i zablokowany przez obrońcę strzał głową Piekuta
  • 24' - strzał Wilgi sprzed pola karnego obronił Cybulko. Potem wrzutkę z kornera wybił głową Piekut.
  • 37' - doskonała sytuacja Wilgi, na szczęście strzał nad poprzeczką.
  • Do przerwy Wilga-Mazur 2-1.

• START 2.POŁOWY Mazur bez zmian.
  • 50' 3-1 hattrik Paszkowskiego - zamieszanie w polu karnym i skuteczny strzał snajpera Wilgi.
  • 54' - wrzutkę z rożnego Rakowskiego wybił obrońca.
  • Mazur w natarciu. Wilga się broni.
  • 65' - wrzutka Staluszki w pole karne, zamieszanie i wybił obrońca.
  • 66' 3-2 - karny po faulu na Kociszewskim. Raszka wykorzystał jedenastkę.
  • 70' - faulowany Staluszka przy linii. Wrzutka poszkodowanego i Piekut minimalnie nad poprzeczką.
  • 72' - rożny dla Wilgi, dośrodkowanie głową przeciął Piekut.
  • 75' - doskonała sytuacja Wilgi, ale strzał obok słupka.
  • 80' - po faulu na Bananie, strzał z wolnego Staluszki obroniony.
  • 82' - Damian obronił bombę Wilgi.
  • 83' - strzał Kociszewskiego nad bramką.
  • 85' - Piskorz minimalnie obok słupka.
  • 86' - Cybulko obronił 2 setki.
  • 86' 4-2 - po meczu... dośrodkowanie Piesia i gol głową Alota.
  • 92' - wrzutka Staluszki i Wojtasik głową nad bramką.
  • Koniec meczu.
Wilga Garwolin - MAZUR 4-2 (2-1)
Gole: 2.,19.,50.Paszkowski x3, 86.Alot - 12.,66. Raszka x2 (as.Prochowski, k.as.Kociszewski)

Mazur: Cybulko - Baranowski (59.Staluszka), Piekut, Piskorz, Trzepałka (67.Kozakiewicz) - Celiński, Słomka (83.Chojecki) - Prochowski (78.Wojtasik), Kociszewski, Rakowski - Raszka

Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa)