AKTUALNOŚCIPolowanie na Tygrysa bez rozstrzygnięcia
2021-10-02 Mazur Karczew Aktualności

Polowanie na Tygrysa bez rozstrzygnięcia

Kontynuujemy passę remisów. W Hucie Mińskiej Mazur odnotował 4.remis z rzędu. Zremisował z Tygrysem 2-2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Mateusz Kociszewski.

W 1.połowie Mazur objął prowadzenie. Janek wystawił piłkę wzdłuż pola karnego, przepuścił ją Bąk i Banan z 3m wpakował ją do pustej bramki. Prowadzenia 1-0 nie udało się utrzymać po przerwie. Tużpo wznowieniu wychowanek Mazura, Daniel Żurawski wyrównał. Wykorzystał, że Zawal nie trafił wślizgiem w piłkę, okiwał zwodem Staluszkę i w sytuacji sam na sam pokonał Cybulkę.

Tymniemniej znowu wyszliśmy na prowadzenie. Bąk posłał prostopadłą piłkę do Banana, który w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z bramkarzem, ustrzelając dublet. Poza akcją bramkową blisko gola byli: Słomka, którego strzał głową obrońca wybił z linii bramkowej oraz Raszka - dwukrotnie po wrzutkach z kornera: raz jego główkę obronił bramkarz, a potem z pierwszej piłki uderzył minimalnie nad poprzeczką.  Niestety tuż przed końcem spotkania Mruz wyrównał, któremu wyszedł strzał życia w okno z ostrego kąta.