AKTUALNOŚCIPożegnanie z Pucharem w Raszynie
2021-10-13 Mazur Karczew Aktualności

Pożegnanie z Pucharem w Raszynie

W półfinale pewnie zameldowała się już Mszczonowianka (6-0 z Hutnikiem), dołączając do Weszło.
  • Skład jak zwykle zmieniony na PP. Zaczynamy m.in.: w ataku ze Staluszką i Majchrzakiem.
  • 5' - doskonała sytuacja Wojtasika, minął obrońcę i uderzył z ostrego kąta minimalnie obok słupka.
  • 12' - rożny dla Raszyna, płaskie dośrodkowanie na aut wybił Piekut
  • 13' - kolejny korner dla rywali i głową wyjaśnił Staluszka.
  • 18' - akcja Wojtasika i Staluszki, Janek do Domina, ale ten się przewrócił i piłkę przejął bramkarz
  • 19' - Baranowski z rożnego wprost w ręce bramkarza
  • 22' - strzał Słomki z 20m po rykoszecie bramkarz z trudem na róg
  • 23' - Wojtasik z rożnego za głęboko
  • 25' - wrzutkę z kornera dla KS, Zawal wybił głową
  • 28' - doskonała sytuacja Mazura. Wojtasik pobiegł prawą stroną, dośrodkował płasko, Staluszka nie trafił w piłkę, ale dobrze zamykał Rakowski, który uderzył z pierwszej piłki - obrońca wybił piłkę z bramki
  • 32' - rajd Trzepałki prawą stroną, podanie do Chojeckiego, uderzenie Adama z 25m obronił golkiper
  • 33' - strzał KS z 25m, Damian pewnie na posterunku
  • 34' rożny dla rywali, Trzepałka na kolejny rożny.
  • 34' wrzutka z kornera, za krótkie wybicie i Patejuk faulowany na 22m
  • 35' - Patejuk z wolnego w mur
  • 38' - z rożnego wrzutkę Staluszki głową wybił obrońca
  • 42' - teraz korner dla KS i Damian wypiąstkował na aut.
  • Do przerwy 0-0

• W przerwie Bakuła zmienił Trzepałkę.
  • 46' - strzał Raszyna po rykoszecie Cybulko złapał z trudem
  • 47' - wrzutkę KS z rożnego wypiąstkował Damian.
  • 53' - wrzutkę Patejuka z rożnego wybił Damian.
  • 56' - Dośrodkowanie, strzał Pikusa z pierwszej piłki, Damian bez szans 1-0 dla Raszyna
  • 60' - potrójna zmiana w Mazurze. Na boisku Banan, Raszka i Prochowski.
  • 61' - niestety 2-0. Dośrodkowanie po ziemi i z lewej strony skuteczny strzał Patejuka z pierwszej piłki
  • 63' - rożny dla rywali, wybił Piekut.
  • 65' - dośrodkowanie Filipa przeciął w ostatniej chwili obrońca
  • 66' - Staluszka z rożnego za mocno
  • 67' - strzał Chojeckiego obok bramki
  • 69' - Prochowski w slupek
  • 70' - kolejna akcja Filipa, minął obrońcę i uderzył na bramkę, ale obrońca wybił już 2.raz piłkę z bramki.
  • 74' - płaskie dośrodkowanie i strzał Patejuka po rękach Damiana i od słupka trafił do siatki na 3-0. Po meczu
  • 85' - nikt nie sięgnął dośrodkowania Prochowskiego.
  • 87' - dośrodkowanie Raszki, Chojecki głową obok słupka.
  • 90' - koniec kończymy przygodę w PP na 1/4 Finału. Półfinalistami zostali: KS Raszyn, Mszczonowianka, Weszło i Ząbkovia.
  • W sobotę ciężki mecz ligowy w Mińsku z mocną Mazovią.

KS Raszyn - MAZUR 3-0 (0-0)
Goler: 56.Pikus, 61.,74.Patejuk x2

Mazur: Cybulko - Baranowski (51.Piskorz), Piekut, Zawal (60.Raszka), Trzepałka 29żk (46.Bakuła) - Wojtasik (60.Prochowski), Chojecki, Słomka,  Rakowski 49żk (60.Kociszewski) - Majchrzak (75.Łukasik), Staluszka

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa)

Wielkie dzięki dla Kiera za pomoc przy live!