AKTUALNOŚCIBór pokonany na inaugurację Decathlon III ligi PLF
2021-11-15 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Bór pokonany na inaugurację Decathlon III ligi PLF

W niedzielę na Hali w Karczewie Nasza drużyna Futsalowa podejmowała w I kolejce Decathlon III ligi - Bór Regut, były to kolejne derby powiatu.

Przed pierwszym gwizdkiem odbyła się mała uroczystość gdzie przedstawiciel Firmy Decathlon, która jest sponsorem III ligi Futsalu na Mazowszu, wraz z Prezesem MZPN Panem Sławomirem Pietrzykiem oraz Burmistrzem Karczewa - Michałem Rudzkim wręczyli po 10 piłek dla każdej z drużyn.

Mecz po poczatkowych problemach kadrowych rozpoczał sie dla Mazura dobrze, bo w 6 min po asyscie Piotra Celińskiego, Joachim Majchrzak - debiutujący w Naszej drużynie na hali zdobywa bramkę. Młoda drużyna Boru (przeważnie rocznik 2005) nie poddawała się i miała swoje okazje. Wynik do przerwy 1:0

Po przerwie w 5 minucie drugiej połowy ponownie na listę strzelców wpisuje sie Majchrzak, asysta Kacper Choim. 2:0.
Obie drużyny miały szanse na zmiane wyniku. W końcówce dochodzi do nerwówki gdzie tarcimy bramkę na 46 sekund przed końcem spotkania, a zdobywa ją  Krzysztof Flis  (notabene zawodnik Mazura na trawie). A za 9 sekund tracimy zawodnika druga żółta Jakub Piotrzkowicz (drugi debiutant). 35 sekund gramy w osłabieniu ale zwycięstwa już nie oddaliśmy.

LKS Mazur Karczew - Bór Regut 2:1 (1:0)

1:0 - Joachim Majchrzak (6:40)
2:0 - Joachim Majchrzak (24:45)