AKTUALNOŚCIMiasto królewskie Ciechanów zdobyte
2021-12-08 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Miasto królewskie Ciechanów zdobyte

W niedzielę na godz. 15.00 udaliśmy się do Ciechanowa na mecz w którym pokonaliśmy tamtejszy Olimp Ciechanów 6:2 (4:0).

Mecz był otwarty, mała ilość fauli, wychodzimy na prowadzenie w 4 minucie meczu autorem bramki jest Daniel Zembol 1:0. W 13 min. Bardzo aktywny Paweł Chodkiewicz musnął piłkę, a ta zmyliła bramkarza gospodarzy i jest 2:0. Po 16 minutach pojedynku wyszliśmy na 3 bramkowe prowadzenie.  Po kontrze tak sprytnie uderza Kacper Choim, że zawodnik drużyny gospodarzy trafia do własnej bramki. Chwilę przed przerwą Maciej Dabrowski mając zawodnika gospodarzy na plecach pięknie się odwraca i podwyższa na 4:0. Do przerwy 4-0.

Druga połowa i już nie tak żywiołowa jak pierwsza, do częstszych wypraw pod naszą bramkę dochodzą gospodarze, ale to my po kombinacyjnym rozegraniu piłki (Jakub Dominiczak – Mateusz Stanaszek – Choim) ten ostatni podwyższa na 5:0. Bramkę 6:1 strzela jeszcze Stanaszek, a my tracimy w ostatniej sekundzie meczu z rzutu rożnego równo z syrena bramkę 6:2

Olim Ciechanów - Mazur Karczew 2:6 (0:4)