AKTUALNOŚCITOHO pokonane
2022-01-10 Mazur Karczew Futsal Aktualności

TOHO pokonane

9 stycznia br. zagraliśmy u nas z TOHO Grodzisk Maz. poszlismy na rękę Naszym przeciwnikom, bo mecz miał się odbyć w Grodzisku, ale Hala była zajęta.

Mecz mógł się podobać, bardzo zacięty, ale bez nerwów. Prowadzenie do przerwy 4:0. Po przerwie 7 minut do końca goście wyprowadzili lotnego bramkarza, Nasza drużyna to wykorzystała i dołożyła jeszcze dwie bramki, pod koniec rozluźnienie i tracimy dwie bramki. W końcówce Rudzki broni przedłużonego karnego.

Mazur Karczew - TOHO Grodzisk Maz. 7:2 (4:0)

Rudzki - B.Bakuła, Choim, Celiński, Staluszka - Majchrzak, Trzaskowski, Stanaszek

1:0 Bakuła B. (a.Celiński) 4:15
2:0 Staluszka (a. Trzaskowski) 15:59
3:0 Staluszka 16:09
4:0 Trzaskowski 19:10
5:0 Trzaskowski (a. Majchrzak) 32:41 (zapisana jako samobój)
6:0 Stanaszek 33:19
7:0 Stanaszek (a. Trzaskowski) 33:55