AKTUALNOŚCINierówne granie w meczu z Gromem
2022-01-28 Mazur II Karczew Aktualności

Nierówne granie w meczu z Gromem

Zespół rezerw w swoim drugim meczu kontrolnym  na wyjeździe uległ zdecydowanie zespołowi Grom Warszawa 5-1 (2-1).

Zespół Gromu Warszawa naszpikowany byłymi piłkarzami Ekstraklasy m.in. Smoliński (Legia Warszawa) oraz grającymi na poziomie III i IV ligi podejmował na własnym boisku zespół naszych rezerw.
Pierwsza połowa to wyrównany mecz w której to nasz zespół miał lepsze sytuacje i mógł podwyższyć  prowadzenie na 2-0  m.in. kiedy to  sytuacji sam na sam nie wykorzystał Jarzębowski. Niestety po dwóch błędach naszej linii obrony tracimy dwie bramki i do przerwy 1-2.

W drugiej połowie doszło do kilku zmian, na boisku pojawili się nowi zawodnicy w tym dwóch zawodników testowanych. Druga połowa to już zdecydowana przewaga zespołu Gromu, który podwyższył wynik a my jedynie ograniczaliśmy się do gry z kontry po której również mieliśmy minimum dwie 100% sytuację.

TRENER MATEUSZ TERESZCZYŃSKI:

Takie spotkania są nam bardzo potrzebne, w zespole gospodarzy grało bardzo wielu zawodników doświadczonych którzy grali na wyższym poziomie co było bardzo widoczne na tle naszego zespołu. W pierwszych 45 minutach byliśmy zespołem, który przeciwstawił się gospodarzom i mieliśmy swoje sytuacje. Pierwsza połowa na plus, a do poprawy indywidualne zachowania poszczególnych zawodników.
 W drugiej połowie oddaliśmy pole gry gospodarzom i to oni byli w posiadaniu piłki a my ograniczaliśmy się do gry z kontrataku. W tych 45 minutach było widać braki indywidualne poszczególnych zawodników, brak pewności, zdecydowania oraz złe decyzje z piłka i bez piłki. O tym wszystkim będziemy rozmawiać i pracować w najbliższych dniach, bo w następną sobotę przed nami kolejny mecz, a ja ten tydzień również poświęcę na rozmowy z zawodnikami, którzy swoim doświadczeniem mogliby wesprzeć naszą bardzo młodą kadrę