AKTUALNOŚCIU-14 Z Wesołą na koniec wesoło
2022-03-21 U-14 (2008) Aktualności

U-14 Z Wesołą na koniec wesoło

Dzień dobry w meczu inauguracyjnym 2 ligi trampkarzy sezon wiosna 2022 pokonujemy drużynę K.S.Wesoła 2-1(0-1). Już od początku gramy do przodu i przez dużo czasu przebywamy na połowie gości nie stwarzając jakiś dogodnych sytuacji podbramkowych, ale nadchodzi 24 min. i to zawodnicy z Wesołej obejmują prowadzenie strzelona z kilku metrów piłka odbija się od poprzeczki i wpada do naszej bramki 0-1.
Goście po strzelonej bramce przejmują inicjatywę, ale ten wynik utrzymuje się do przerwy.

Po przerwie obraz gry się nie zmienia dalej mamy przewagę i wreszcie Grzesiu Kotlimowski silnym strzałem z prawej strony pola karnego strzela na 1-1. Mamy później jeszcze sytuacje, ale dobrze gra obrona gości szczególnie zawodnik nr 5 ratuje ich dwa razy przed wyjściem naszych napastników na sam na sam z bramkarzem.

No i wreszcie na około 10 min przed końcem meczu Bartek Jobda oddaje strzał pod poprzeczkę i piłka wpada do bramki K.S.Wesola jest to strzał mówiąc po piłkarsku za tak zwany "kołnierz bramkarza" potem goście maja jeszcze rzut wolny tuz przed liną pola karnego, ale nic z tego nie wyniknęło. Brawo dla wszystkich naszych chłopców za dobrą grę (szczególnie Mati Piętka, Grzesiu Kotlimowski i Heniu Stankiewicz) 3pkt. są nasze