AKTUALNOŚCITrzecia wygrana Juniorów z rzędu
2022-04-11 U-17 (2005) Aktualności

Trzecia wygrana Juniorów z rzędu

Poniżej przeczytacie, co powiedział trener Mateusz po meczu z Polonezem Warszawa

W pierwszej połowie byliśmy stroną dominującą. Mieliśmy kilka dobrych sytuacji bramkowych, ale zabrakło szczęścia.
Brakowało spokoju w operowaniu piłką, nie byliśmy też do końca skuteczni w pressingu.
Drużyna przeciwna często grała dłuższym podaniem za linię obrony i mieliśmy problem z zebraniem drugiej piłki. Dodatkowo dostaliśmy bramkę do szatni po rzucie wolnym gospodarzy.

Do przerwy przegrywamy 1:0, ale widziałem, że cała drużyna wierzy i czuje, że możemy odwrócić losy spotkania.

Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej, wysoki pressing, blisko i agresywnie w odbiorze piłki.
Widać było, że chłopaki chcą wygrać ten mecz. Po jednej z indywidualnych akcji Igora Kuźni sędzia dyktuje rzut karny, którego Klaudiusz zamienia na bramkę.
Gdy wyrównaliśmy chłopaki jeszcze bardziej uwierzyli i zaczęli bardziej naciskać. Po rzucie rożnym piłkę głową do bramki kieruje Igor Jabłoński, a następnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się Bartek Sobków.

Gratulacje i brawa za zaangażowanie i walkę do samego końca.

Polonez Warszawa vs Mazur Karczew 1:3

Skład: Sobków M., Galas, Kurek, Jabłoński, Mielcarz, Laskus, Zboina, Sobota, Kotlimowski, Kuźnia, Kot, Blauth, Kozłowski, Łukasik, Kąkol, Gocławski, Sobków B., Szczepaniak

Strzelcy bramek: Klaudiusz Sobota, Igor Jabłoński, Bartek Sobków