AKTUALNOŚCIAdam królem polowania w Puszczy
2022-05-28 Mazur Karczew Aktualności

Adam królem polowania w Puszczy

• 1' - w składzie wyjściowym zmiany w porównaniu do meczu z Mazovią: Celiński i Chojecki za Staluszkę i Lukę.
  • 4' - rajd Kwaśniczki zakończony niecelnym uderzeniem.
  • 9' - rożny dla Mazura dośrodkowanie Banana i strzał niecelny
  • 11' - groźna akcja Energii wybił Kwaśniczko
  • 13' - akcja Mazura dośrodkowanie Kociszewskiego i niecelny strzał głową Celina
  • 14' - wymuszona zmiana - za kontuzjowanego Baranowskiego na boisku Bakuła
  • 19' - ładna akcja Mazura i strzał Raszki niecelny
  • 23' - Dwa rzuty rożne dla Mazura bez rezultatu
  • 29' - akcja Energii wrzutka niecelny strzał z głowy
  • 30' - kolejna wrzutka i strzał z główki obronił Ziniewicz
  • 35' - z rożnego Banan i znowu niecelnie Mazur
  • 38' - Akcja Mazura zakończona strzałem Kociszewskiego obok bramki
  • 40' - Ładna akcja Mazura, po której Banan minimalnie obok słupka
  • 42' - Akcja prawą stroną boiska. Prochowski dośrodkował do Raszki. Marcin wycofał do Chojeckiego i Adam po raz pierwszy w IV Lidze zdobywa gola 1-0 dla Mazura
  • 45' - rzut wolny dla Energii, wrzutka w pole karne piłka wpadła do naszej bramki po główce ale pozycja spalona
  • 45+2' - kolejna wrzutka rywali w pole karne, ale bez rezultatu. Zrobiło się trochę gorąco pod naszą bramką
  • 1.połowa przedłużona o 3 minuty
  • Do przerwy ENERGIA-MAZUR 0-1

• START 2.POŁOWY. Mazur bez zmian, w Energii jedna.
  • 50' - z wolnego Banan - po rękach bramkarza piłka na rzut rożny
  • 56' - mecz walki, dużo  fauli w środku pola
  • 57' - rzut wolny dla Mazura jednak pozycja spalona
  • 58' - kolejna wymuszona zmiana u nas. Chojeckiego zmienił Słomka
  • 60' - wrzutka Energii gorąco pod naszą bramką, ale wybił Piekut
  • 62' - kontra Mazura i Banan faulowany
  • 63' - Kontra Mazura wrzutka Kwaśniczki i z 2m Raszka nie trafił w piłkę
  • 65' - centra Celina i Kwaśniczko z główki nad bramką
  • 68' - Staluszka za Raszkę
  • 70' - tylko żółta kartka dla zawodnika Energii za faul prostymi nogami w Celina
  • 73' - niecelny strzał Celina
  • 74' - akcja Mazura wywalczony rzut rożny. Za długo Prochowski zwlekał ze strzałem
  • 77' - 3 rzuty rożne dla Mazura bez rezultatu
  • 81' - za faul na Filipie ukarany żółtą kartką rywal
  • 84' - akcja rywali ze strzałem nad bramką
  • 87' - wolny dla Energii, niecelny strzał
  • 88' - kolejny brzydki faul Energii i kartka żółta
  • 90' - sędzia doliczył 4 minuty
  • 90+1' - wolny, a potem rożny dla Energii
  • 90+3' - Celiński żółta za przerwanie akcji
  • 90+5' - dobra akcja Energi doskonale przerwał Kwaśniczko
  • 90+6' - KONIEC MAZUR WYGRYWA 1-0!!
Energia Kozienice - MAZUR 0-1 (0-1)
Gol: 42. Chojecki (as.Raszka)

Mazur: Ziniewicz - Baranowski (14.Bakuła), Piekut, Zawal, Kwaśniczko - Celiński 93żk - Kociszewski, Chojecki (58.Słomka) Kozakiewicz (87.Rakowski), Prochowski (84.Bąk) - Raszka (68.Staluszka)

Sędzia: Cienki Szymon – KS Warszawa

Po raz czwarty z rzędu wygraliśmy w stolicy Puszczy Kozienickiej. Tym razem było to chyba zwycięstwo najcenniejsze, ponieważ z Energią rywalizujemy o utrzymanie. Wprawdzie bramki nie zdobył zgodnie z tradycją Raszka, ale zaliczył asystę obsługując Chojeckiego. Dla Adama to pierwsze trafienie w IV Lidze! W tabeli wróciliśmy na 8.miejsce.

Do osiągnięcia celu pozostały już tylko 4 kroki. Najbliższy w środę u siebie z Pogonią II Siedlce.