AKTUALNOŚCIMłody Mazur wygrał strzelaninę nad Narwią
2022-08-13 Mazur Karczew Aktualności

Młody Mazur wygrał strzelaninę nad Narwią

Zapraszamy do śledzenia relacji video na żywo z pojedynku Narew - Mazur na kanale RCS Livestream.

• Do meczu z Narwią pojechaliśmy z różnych przyczyn mocno osłabieni.
    W 18-tce zabrakło: Raszki (jedyny, który grał wcześniej przeciw Narwi 11 lat temu), Kozakiewicza, Bakuły, Zembola i Bąka. Na ławce poza Cybulką, którego zmienił w bramce Emil zasiedli sami młodzieżowcy. W miejsce Latuszka, Kozy i Raszki w składzie wyjściowym Celiński, Okleka i Majchrzak
  • 13' - po kontrze celnie uderzył Jastrzębski, doskonale obronił Emil
  • 15' - po wrzucie z autu w pole karne Kwaśniczki, Prochowski głową w poprzeczkę, a Celiński do bramki 1-0!
  • 25' - groźna akcja Prochowskiego - zablokowana przez stopera
  • 28' - Celiński z wstrząśnięciem głowy zmuszony do zejścia z boiska
  • 29' - Emil szybszy od Budniaka
  • 31' - debiut w Mazurze - Kacpra Laskusa
  • 33' - Majchrzak wyłuskał piłkę Ochrimence, wyszedł sam na sam i skierował piłkę do bramki 2-0!
  • 36' - Banan niecelnie z 25m
  • 45+1' - powinno być 3-0, ale Prochowski nie zamknął akcji po lewej stronie
  • 45+2' - róg i obroniony strzał Zawala
  • 45+5' - wolny dla nas, Kwaśniczko minimalnie główkował niecelnie
  • Do przerwy w pełni zasłużone prowadzenie 2-0 w Ostrołęce

• 51' - sędzia odgwizdał faul Łukasika na Staszczuku w dość niegroźnej sytuacji i podyktował jedenastkę
  • 52' - Emil bliski obrony, ale tuż przy słupku Ziemak na 2-1
  • 53' - Prochowski strzał niecelny
  • 68' - Kociszewski zakręcił obrońcami i dograł z prawej strony w pole karne i Piekut tuż przy słupku celnie do bramki! 3-1
  • 71' - wrzutka z wolnego i z lewej strony zamknął Dąbrowski, niestety celnie 3-2
  • 74' - w polu karnym trzymany Piekut przez Ochrimienkę- rzut karny dla Mazura
  • 75' - Piekut z karnego, bramkarz obronił, ale skapitulował przy dobitce - 4-2!
  • 80' - Laskus z 20m celny, ale obroniony strzał
  • 83' - w zespole zadbiutował Piotr Rum
  • 88' - Witkowski w sytuacji sam na sam w boczną siatkę
  • 89' - po akcji z lewej strony Białobrzeski na 3-4
  • 90' - na boisku Latuszek
  • 95' - WYGRANA 4-3!!! Ostrołęka zdobyta!

Narew 1962 Ostrołęka - MAZUR 3-4 (0-2)
Bramki: 52.Ziemak (k), 71.Dąbrowski, 89.Białobrzeski - 15. Celiński (as.Prochowski), 33.Majchrzak (b/a), 68.,75.Piekut x2 (Kociszewski, Piekut)

Mazur: Anusiewicz - Łukasik 70żk, J.Piekut, Zawal 35żk, Kwaśniczko - Puciłowski 50żk (88.Latuszek) - Prochowski (83.Rum), Kociszewski (93.A.Piekut), Celiński (31.Laskus 45żk), Okleka (63.Szczepański) - Majchrzak (66.Witkowski)

Sędzia: Daniel Miller (Siedlce)