AKTUALNOŚCIWygrana końcówka Marcovii [FILM]
2022-08-27 Mazur Karczew Aktualności

Wygrana końcówka Marcovii [FILM]

Od 13:00 zapraszamy na naszej stronie na relację live z Marek z meczu Marcovia-Mazur

• W porównaniu z meczem z Orłem w wyjściowym składzie w upalne południe w Markach - 2 zmiany: Szczepański i Kozakiewicz w miejsce Okleki i Laskusa.
  • 10' - 40-metrowy rajd Kwaśniczki, wkręcił 3 obrońców i strzelił, ale bramkarz obronił.
  • 11' - akcja Marek, dośrodkowanie w pole karne, Emil szybszy od napastnika
  • 14' - strzał Szczepańskiego z 20m obok bramki
  • 15' - próba rywali z 20m też niecelna
  • 25' - strzał Puciłowskiego z 20m po nogach obrońców w rękach bramkarza
  • 27' - rożny dla Marcovii, dośrodkowanie za wysokie w aut
  • 34' - strzał Prochowskiego z 25m obroniony
  • 35' - rożny dla Mazura, wrzutka Banana i obrońca wybił na kolejny róg.
  • 36' - z rożnego Pucił i obrońca na aut
  • 38' - z autu Kwaśniczko, strzał głową Piekuta przejął golkiper.
  • 39' - strzał Kozakiewicza z 25m zbyt lekki
  • 40' - groźna kontra Marcovii zakończona uderzeniem z ostrego kąta w poprzeczkę
  • 43' - rożny dla Marek, ale w polu karnym faulowany obrońca Mazura
  • 45' z wolnego wrzcuali rywale, ale ofsajd
  • 45+1' - z rożego gospodarze, wyjaśnił głową Piekut
  • 45+2' - DO PRZERWY 0-0

• Start 2.POŁOWY. Bez zmian
  • 48' - rożny dla Marcovii, Piekut na posterunku
  • 50' - strzał Szczepańskiego z 25m po koźle, ale bramkarz złapał
  • 52' - świetna sytuacja rywali, strzał z 10m nad poprzeczką
  • 54' - ponownie Piekut wybił wrzutkę z kornera
  • 55' - w Mazurze zadebiutował Avu z RPA
  • 68' - druga podwójna korekta w składzie, po przerwie z powodu kontuzji na boisku Bąk, a Okleka na skrzydle
  • 70' - strzał Bąka z przed pola karnego nad poprzeczką
  • 73' - strzał Avu obok słupka i przerwa na wodę
  • 77' - po kontrze strzał z 18m Emil obronił, ale bez szans przy dobitce Rucińskiego, 0-1...
  • 85' - po dośrodkowaniu uderzenie głową obronił Emil na róg
  • 86' - wrzutkę z kornera także wybił Anusiewicz
  • 87' - z rożńego wrzutkę Szczepańskiego przejął bramkarz
  • 90' - powtórka z rożnego z 87' - i będą doliczone 4 minuty
  • 90+1' - kontra Marcovii - Władyka na 0-2 po meczu..
  • KONIEC - przegrywamy 0-2
Wprawdzie w ostatnich latach rzadko graliśmy w jednej lidze z Marcovią, to tylko w 2003r. wygraliśmy na boisku tego rywala. Niestety dzisiaj ta passa zostałą podtrzymana. To nasza pierwsza wyjazdowa porażka w tym sezonie i pierwsza wygrana Maarcovii.