AKTUALNOŚCIPrezent na Jubileusz w Ząbkach! [FILM]
2022-09-22 Mazur Karczew Aktualności

Prezent na Jubileusz w Ząbkach! [FILM]

Mazur zrobił sobie wspaniały prezent na Jubileusz 80-lecia klubu! Wygrał zasłużenie 3-0 (1-0) jako pierwszy klub w tym sezonie w Ząbkach. Dublet po 2 pięknych rajdach ustrzelił Patryk Kwaśniczko, a gwoźdź do trumny Ząbkovii wbił Oskar Szczepański, zdobywając pierwszego gola w naszych barwach!

• W wyjściowym składzie zmiana: Bąk w miejsce Puciłowskiego w środku boiska.
  • 8' - Ząbkovia groźne dośrodkowanie z wolnego, Cybulko na róg
  • 10' - celnie głową Przygoda, łapie Damian.
  • 12' - Kwaśniczko niecelnie przewrotką
  • 16' - samodzielny rajd Kwaśniczki przez pół boiska i precyzjne uderzenie przy prawym słupku - 1-0!
  • 20' - groźnie u rywali prawą stroną Zych - Kwaśniczko ratuje.
  • 28' - Avu w polu karnym bez przyjęcia strzela niecelnie.
  • 31' - po wrzutce z wolnego Budek niecelnie
  • 32' - Celiński niecelnie z 20m
  • 37' - Banan próbował z dystansu nieskutecznie zaskoczyć bramkarza wysuniętego z bramki.
  • 40' - Lelito huknał z 20m, Cybulko sparował nad poprzeczkę
  • 41' - Przygoda z lewej strony, a Cybulko na słupek, Ząbkovia teraz ma przewagę.
  • 44' - Neczyporenko celnie z 30m
  • 45+2' - wolny z boku pola karnego dla rywali, ale wybijamy
  • Do przerwy ZĄBKOVIA-MAZUR 0-1.
    Mazur kontrolował grę, zdobył gola, chociaż w końcówce przycisnęli rywale.

• Start 2.Połowy - Bez Zmian
  • 49' - dośrodkowanie z prawej Patryka i Avu główką obok bramki.
  • 51' - Lis z bliska zbyt słabo
  • 56' - róg dla Ząbkovii i w zamieszaniu niecelnie głową
  • 64' - Mazur przycisnął i rywale na róg
  • 65' - kontra gospodarzy zakończona niecelnym strzałem
  • 66' - Przygoda wysoooko nad bramką
  • 68' - Banan minimalnie wolniejszy od golkipera
  • 74' - kopia sytuacji z 1.połowy. Patryk podprowadził piłkę i sam zdecydował się na bombę pod poprzeczkę z 20m i CO... ZA... GOOL 2-0!
  • 77' - Szulakowski tuż obok słupka
  • 78' - Majchrzak centymetry od wyłuskania piłki bramkarzowi
  • 90' - Majchrzak powalczył z 3 obrońcami, dograł do Szczepańskiego, który wbił gwoździa do trumny Ząbkovii - 3-0, notując pierwsze trafienie w Mazurze!
  • 90+4' - KONIEC 3-0 w ZĄBKACH!

Wygrywamy jako pierwsi w tym sezonie w Ząbkach i pierwszy mecz ligowy na "Przedmieściach Warszawy" od 2.04.1988r! Mjamy rywali w tabeli IV Ligi. To udany rewanż za porażkę 2 lata temu 0-3.

Ząbkovia Ząbki - MAZUR [0-3 (0-1)]
Gol: 16.,74.Kwaśniczko (bez asysty) x2, 90.Szczepański (Majchrzak)

Mazur: Cybulko - Staszczuk, Zawal, Latuszek, Kwaśniczko 90żk - Bąk (64.Kozakiewicz) -  Kociszewski (92.Rum), Celiński (54.Puciłowski), Laskus (86.Szczepański), Majchrzak (92.Wirtek 94żk)- Avu (57.Okleka)

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom)

STATYSTYKI MAZUR-ZĄBKOVIA (w nawiasie 1.połowa)
strzały celne: 4-4 (2-4)
strzały niecelne: 4-5 (3-2)
na ofsajdzie: 2-0 (1-0)
rogi: 2-7 (1-4)