AKTUALNOŚCIKwaśniczko: Bramki chyba całkiem ładne
2022-09-23 Mazur Karczew Aktualności

Kwaśniczko: Bramki chyba całkiem ładne

Patryk Kwaśniczko: Jadąc do Ząbek cel byl dla nas jasny i określony przez Sztab. Jedziemy po 3 punkty. Tak też się stało. Mecz ułożył się po naszej myśli, ponieważ dosyć szybko strzeliliśmy bramkę na 1-0. Do przerwy uważam, że mecz był wyrównany. Każda ze stron miała swoją okazję, ale to my do szatni schodziliśmy z prowadzeniem.

W 2.połowie niestety trochę się cofnęliśmy i daliśmy grać przeciwnikowi chociaż nie stworzyli wielu klarownych sytuacji. Udało nam się strzelić bramkę na 2-0 i wydaje mi się, że w tym momencie było już po meczu, druzyna z Ząbkovii wiedziała że nie zdoła zdobyć z nami punktów.
Poszliśmy za ciosem i przypieczętowaliśmy nasz bardzo dobry mecz bramka na 3-0.

A co do bramek bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi je strzelić i pomóc drużynie w zdobyciu 3 punktów. Na dodatek bramki chyba całkiem ładne więc to też cieszy. Ale na pochwałę zasługuje cały zespół, byliśmy w tym meczu drużyną i każdy za każdego, by poszedl w ogień w tym meczu. Mam nadzieję, że nasza seria zwycięstw jeszcze trochę potrwa i w kolejnych meczach będziemy punktować za 3 oczka.