AKTUALNOŚCIGrochovia na Wembley zdobyta
2022-10-17 U-15 (2008) Aktualności

Grochovia na Wembley zdobyta

W meczu 9 kolejki pokonujemy Grochowie na boisku Wembley w Parku Skaryszewskim.

7 żółtych kartek i 1czerwona pokazuje Pani sędzina zawodnikom obu drużyn, ale sędziowanie było na bardzo dobrym poziomie.

Jeśli chodzi o grę to wyraźnie lepiej wyszła nam pierwsza połowa. Dobrze zagrała nasza obrona, tylko raz daliśmy się zaskoczyć zgubiliśmy krycie i Grochowia prowadziła 1:0. Skuteczny na szczęście tego dnia był Kuba Pielak, po którego golach prowadziliśmy do przerwy 1:2.

Po przerwie jedni i drudzy mieli swoje sytuacje, ale jak się prowadzi jedną bramką wystarczy chwila nieuwagi jakiś błąd i remis gotowy. Ale od czego jest Kuba „Garwol” Garwoliński to on w 74 min. strzela na 1-3 i praktycznie zamyka ten mecz! Gospodarze jeszcze faulują naszego bramkarza mocnym kopnięciem w piszczel musi opuścić boisko. Zdobywają bramkę, ale ze spalonego, za chwile po tym rozlega się gwizdek kończący zawody.

Ps. Jest to trzecie kolejne z rzędu zwycięstwo chłopców oby tak dalej. W sobotę u nas godz.16.30 mecz z Ząbkovią, zapraszamy kibiców w drużynie zadebiutował Adrian Sidorczuk, a na duże słowa uznania według obserwatorów zasłużył tym razem Wiktor Kocielnik.