AKTUALNOŚCIBez bramek w mroźnym Garwolinie
2022-11-19 Mazur Karczew Aktualności

Bez bramek w mroźnym Garwolinie

Przed ostatnim meczem w tym roku w Garwolinie, gospodarze zmuszeni byli do odśnieżania płyty boiska. Nasz zespół rozpoczął w wyjściowym składzie z Troszyna.
  • 2' - strzał Bąka z 18m zablokował obrońca
  • 3' - Emil w sytuacji sam na sam z napastnikiem uratował czyste konto wślizgiem
  • 6' - strzał Wilgi z 20m obronił Emil, a dobitkę zablokował Kwaśniczko
  • 7' - z rożnego wrzutkę Banana wybił obrońca
  • 17'- strzał Kozakiewicza obok słupka
  • 22' - dośrodkowanie z wolnego Wilgi wybił Puciłowski
  • 27' - z rożnego Banan do Bąka, ale jego strzał zablokował defensor
  • 30' - kontra Mazura, strzał Avu sprzed pola karnego złapał bramkarz
  • 32' - rzut wolny przed polem karnym za zagranie ręką - Banan obok słupka
  • 33' - bramkarz uprzedził Chimka, dobiijający Avu nie trafił do pustej bramki !
  • 35' - akcja Wilgi, dośrodkowanie w pole karne i 2 strzały z bliska obronił Emil !
  • 44' - strzał Bąka sprzed pola karnego złapał GK
  • 45' - Do przerwy zasłużone 0-0, ale cięzkie warunki do gry, dużo przypadku.

• START 2.POŁOWY - Mazur bez zmian
  • 51' - z rożnego wrzutkę Puciła wybił głową obrońca
  • 53' - na boisku Raszka, który rok temu 2-krotnie trafił do bramki Wilgi
  • 64' - Laskus podał przed pole karne do Kozy i ten z 1.piłki wysoko nad bramką
  • 66' - dośrodkowanie Kwaśniczki i Raszka głową tuż obok słupka
  • 67' - doskonała akcja Raszki i Chimka, ale w ostatniej chwili zablokował obrońca
  • 67' - wrzutkę z rożnego Łukasza wybił defensor
  • 73' - groźna akcja Wilgi, Piekut zblokował strzał.
  • 74' - bomba Wilgi wybita głową przez Piekuta. Potem rożny i znowu Kuba wyjaśnił.
  • 75' - po faulu na Chimku z wolnego Koza za głęboko
  • 76' - Oskar w pole karne do Kwaśniczki i bramkarz z trudem obronił strzał Patryka
  • 77' - Patryk daleko wrzucił z autu, zamieszanie w polu karnym i Wilga wybiła
  • 81' - kolejna próba z autu Kwaśniczki, ale Piekut faulował przy przyjęciu.
  • 85' - fenomenalna interwencja Zawala, wyłuskał piłkę w ostatniej chwili
  • 86' - zamieszanie w polu karnym, bramkarz minął się z piłką.
    Szczepański uderzył, a piłka zablokowana przez obrońcę trafiła w słupek!
  • 87' - Zawal ponownie na posterunku w gronej sytuacji
  • 88' - strzał Wilgi, Emil sparowałna róg.
  • 89' - po wrzutce z rożnego, główka Wiligi nad poprzeczką.
  • 90' - sędzia doliczył 5 minut
  • 90+3' - żółta kartka dla trenera gości
  • 90+5' - Mazur wyprowadził kontrę 4 na a. Niestety brak pomysłu na rozegranie i nici z gola.
  • 90+6' - KONIEC MECZU. 0-0. Garwolin bliski zdobycia, ale jednak nie..
Wilga Garwolin - MAZUR 0-0