AKTUALNOŚCIWichrowa strzelanina
2023-01-21 Mazur Karczew Aktualności

Wichrowa strzelanina

W 1.sparingu zimowym rozegranym w Kobyłce, Mazur pokonał miejscowy Wicher 5-4 (2-1,3-2). Mecz został rozegrany w 3 tercjach po 30 minut, a w zespole sprawdzano wielu piłkarzy testowanych. Jeden z nich zdobył gola, a poza tym celnie trafiali: Raszka (2), Laskus i Witkowski. Za tydzień sparing w Ząbkach.

Skład wyjściowy: Krawczyk, Kwaśniczko, Piekut A, Zawal, Łukasik, Kociszewski, Bąk, Celiński, Prochowski, Majchrzak, Raszka

Zmiany w połowie 2.tercji Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Latuszek, Rum, Laskus, Retmaniak, Szczepański, Staszczuk, Zboina, Witkowski