AKTUALNOŚCIPołowiczny progres Dwójki
2023-02-12 Mazur II Karczew Aktualności

Połowiczny progres Dwójki

W sobotę o 18:30 Mazur II Karczew rozpoczął swoje starcie z drużyną  Progresu Warszawa występującą w A-Klasie i zajmującą 6.miejsce w swojej grupie. Dwójka szybko zaczęła strzelanie, już na początku meczu długie podanie Piotrka Ruma sprawiło, że obrońca drużyny ze stolicy zaliczył ,,obcinkę” i główka wystawił Retmaniakowi futbolówkę na sam na sam z bramkarzem.

Nasz napastnik minął bramkarza i strzałem na pusta bramkę otworzył wynik. Kolejne minuty to spokojna gra i względna kontrola ze strony dwójki. Kolejny gol dla gospodarzy przyszedł wraz ze świetnie wykonanym rzutem różnym Kacpra Jarzębowskiego po którym trafienie nr 2 zaliczył Filip Retmaniak.

Przed końcem 1 połowy kolejna składna akcja Mazura poskutkowała podaniem wzdłuż pola karnego Jarzębowskiego który ponownie znalazł Retmaniaka, a ten pewnym strzałem z 5 metra podwyższył wynik spotkania na 3:0 kompletując tym samym hat tricka.

W przerwie meczu trener Olszewski wykonał 2 zmiany i zespół ruszył na drugą połowę. Ta natomiast nie wyglądała już tak dobrze dla Mazura II Karczew. Słaba gra z przodu i sporo szczęścia w defensywie sprawiło że do końca meczu utrzymał się wynik 3:0 i sędzia zakończył to spotkanie.

Mazur II Karczew 3:0 (3:0) Progres Warszawa