AKTUALNOŚCIVictoria z Solcem daje awans do Finału
2023-02-27 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Victoria z Solcem daje awans do Finału

W niedzielę o godzinie 20.30 doszło do rewanżu z drużyną Victorią Solec nad Wisłą. Wygrana 11:4 (4:3) dała nam awans do finału. W pierwszej połowie drużyna gości dotrzymywała nam kroku, ale po przerwie odjechaliśmy. Z dobrej strony pokazał się Kacper Suchecki (4 bramki) oraz Joachim Majchrzak i Mateusz Trąbiński (po 3asysty). Ogólnie dziś wystąpiła mieszanka młodości z doświadczeniem na parkiecie Futsalu.

Coraz więcej kibiców to cieszy i zapraszamy.

Mazur Karczew – UKS Victoria Solec nad Wisłą 11:4 (4:3)

1:0       4:12     Joachim Majchrzak a. Emil Anusiewicz
1:1       9:10
2:1       9:52     Kacper Choim a. Barłomiej Bakuła
2:2       11:41
3:2       12:43   Mateusz Trąbiński a. Majchrzak
4:2       17:15   Kacper Suchecki bez asysty
4:3       19:43   przedłużony karny