AKTUALNOŚCIRozgrzewka z Orłem
2023-03-19 Mazur II Karczew Aktualności

Rozgrzewka z Orłem

W sobotni poranek Dwójka mierzyła się z występującym w tej samej grupie A-Klasy i zajmującym 11 miejsce Orłem Parysów. Mazur od samego początku spotkania miał optyczną przewagę która jednak nie zamieniała się w nic konkretnego. Dopiero w okolicach 30 minuty do siatki po rykoszecie strzałem z przed pola karnego wynik otworzył Paweł Sadowski.

Druga połowa była za to o wiele lepsza. Pierwszym trafieniem tej części spotkania było uderzenie Jakuba Trzaskowskiego z 16 metra po sprytnym podaniu z rzutu wolnego zawodnika testowanego. Chwile potem moment dekoncentracji obrony Mazura i napastnik gości przelobował Sobczaka i strzelił bramkę kontaktową.

Nie wpłyneło to znacząco na obraz meczu. Kolejne minuty to konkretne ataki Dwójki, głównie po piłkach prostopadłych. Jedną taką wykorzystał Ratajczak, który następnie wystawił futbolówkę na pustą bramkę Kamińskiemu, a ten posłał ją do siatki. Kolejna akcja po długim podaniu zakończyła się samobójem gości a wynik spotkania ustalił Ratajczak wykorzystując podanie na pustą bramkę od Trzaskowskiego.

Był to ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej A-Klasy, gdzie Mazur II Karczew zmierzy się na własnym boisku z Eskadrą Warszawa 25.03 o godz. 12:00.

Mazur II Karczew 5:1 (1:0) Orzeł Parysów