AKTUALNOŚCIEskadra na początek
2023-03-23 U-15 (2008) Aktualności

Eskadra na początek

W niedzielę 19 marca 2023 r. rozpoczynamy rozgrywki II ligi okręgowa C1 trampkarzy U-15 gr. 2

Pierwszy ligowy mecz sezonu Wiosna 2023 z Eskadrą Rembertów 2:0 (1:0), rewanżując się tym samym za jesienną porażkę 2-3.

Był to mecz niewykorzystanych okazji w pierwszej połowie pudłowaliśmy my, a w drugiej goście.

Jednak na szczęście jedną wykorzystujemy w 23 min. Grzegorz „Grzesiu” Kotlimowski przy asyście Jakuba Pielaka strzela i obejmujemy prowadzenie 1-0.

W drugiej połowie mieliśmy małe przestoje nie potrafiliśmy uspokoić gry, ale w 78 min. Sebastian „Grosik” Grochowski po odbiciu piłki przez bramkarza pakuje ją do siatki zamykając ten mecz 2-0!

W sumie udana inauguracja z zawsze groźną drużyną Eskadry przy pięknej pogodzie i licznej publice brawo chłopcy.

19.03.23 Mazur Karczew - Eskadra Rembertów 2:0 (1:0)

1:0 23 m. Kotlimowski as.Pielak
2:0 58 m Grochowski

Mazur – Kłos, Deleżuch, Sidorczuk, Kocielnik, Kowalczyk, Parzych, Sobków, Mielniczuk, Kotlimowski, Wodzynski, Jobda, Stankiewicz, Pielak (ż), Wojdyga, Grochowski, Baliński, Machowski.