AKTUALNOŚCITrener: Byliśmy konsekwentni w grze
2023-04-08 Mazur Karczew Aktualności

Trener: Byliśmy konsekwentni w grze

Mateusz Tereszczyński: Mecz z tych trudnych, ponieważ mecz z Escolą, która jest w strefie spadkowej wymagał od nas przede wszystkim samodyscypliny. Po dobrym meczu z Marcovią wiedzieliśmy, że tylko zwycięstwo z Escolą wchodzi w grę.

W tygodniu walczyliśmy z urazami po poprzednim meczu, z kadry wypadło 2 środkowych obrońców Piekut i Latuszek oraz pauzujący Kozakiewicz.
W meczu od 1.minuty wystapil na srodku obrony Antek Piekut, który pokazał sęe z dobrej strony. Bardzo jestem zadowolony, że w kolejnym meczu nie tracimy bramki, bo na naszą organizację w obronie bardzo zwracam uwagę.

W dniu dzisiejszym cieszy mnie to, że pomimo wyniku 0-0 do przerwy jako drużyna byliśmy konsekwentni w tym jak chcemy grać. Zespół pokazal, że cierpliwość i konsekwencja mogą dać zwycięstwo.