AKTUALNOŚCIU-16 | Remis z Ursusem
2023-10-01 U-16 (2008) Aktualności

U-16 | Remis z Ursusem

Zremisowaliśmy dziś z KS Ursus 2:2 (1:0).

W pierwszej połowie gra była wyrównana goście często grali to samo co w meczu w Ursusie czyli podania za linie naszej obrony, ale tym razem nasi chłopcy byli czujni i skoncentrowani a prym wiódł Wiktor „Wicio” Kocielnik który co najmniej dwa razy uratował nasz zespół przed stratą bramki. Wreszcie w 42 min. Jakub „Kłosik” Kłos podaje do Antoniego „Wodza" Wodzyńskiego, a ten kąśliwym strzałem przy słupku zdobywa bramkę 1:0!

Przerwa. 49 min. Jakuba Pielak groźnie uderza, ale obok słupka. W56min. tracimy piłkę goście przeprowadzają perfekcyjną super szybką kontrę 3 – 4podania i jest 1:1.

W 68. min Grzegorz „Grzesiu” Kotlimowski zdobywa jedną z ładniejszych bramek jakie strzeliła nasza drużyna w ostatnim czasie, a mianowicie mocno uderzył z 18 – 20 metra piłka wylądowała w okienku bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki 2:1!.

Goście jednak około 75 min. wyrównują w zamieszaniu podbramkowym strzelają nam bramkę na 2-2. Gra się zaostrza jednak do końca meczu wynik nie ulega już zmianie. Należy podkreślić tym razem średnią formę Pana sędziego który nie zauważył kilku fauli w obie strony.