AKTUALNOŚCIPowtórka sprzed roku z Mazovią
2023-10-07 Mazur Karczew Aktualności

Powtórka sprzed roku z Mazovią

Powtórka sprzed roku w Mińsku. Mocno przebudowany zespół Mazura przegrał tak jak rok temu 1-3 (0-1). Bramkę honorową zdobył Michał Grunt. Być może wynik byłby lepszy, gdyby dzisiejszy kapitan Jakub Piekut nie spudłował z karnego "do szatni".
  • Do meczu przystąpiliśmy z wieloma zmianami. Kontuzje leczą: Kociszewski i Zawal. Do składu powrócił za to Kwaśniczko. W wyjściowym składzie tylko 4 zawodników, którzy zaczynali z Mszczonowianką.
  • 5' - strzał z 20m MMM - Damian na posterunku
  • 7' - rożny dla gospodarzy, wrzutkę wybił Spychaj
  • 8' - Raszka podał w uliczkę do Avu, ale gk Łysik wybił wychodząc przed pole karne
  • 9'- Trochim z rożnego, Raszka wybił na kolejny róg
  • 10' - powtórka z rogu Trochima i Raszka wybił
  • 12' - Cybulko lepszy w pojedynku sam na sam...
  • 14' - Wolny dla rywali, zamieszanie w polu karnym i Bienias wbił do bramki. (FILM)
  • 20' - wolny po faulu na Kozie, Dośrodkowanie w pole karne ale spalony
  • 22' - długa piłka w nasze pole karne, ładne wyjście Cybulki i przechwyt piłki.
  • 27' - po faulu na Witkowskim, dośrodkowanie Kowala w rękach Łysika.
  • 28' - przechwyt Łukasika, podanie do Avu, który strzelił w boczną siatkę.
  • 29' - akcja MMM zakończona strzałem Trochima, Cybulko złapał.
  • 30' - indywidualna akcja Pawki, po niej Kowal strzelił obok bramki.
  • 34' - żółta dla Malesy, po faulu na Patryku.
  • 35' - Koza z wolnego, zamieszanie i obrońca MMM wybił.
  • 39' - faulowany Koza, szybko wstał i podał do Pawki, który został sfaulowany - karny dla Mazura!
  • 41' - Kapitan Piekut z karnego obok bramki...  (FILM)
  • 43' - wrzutka z rożnego MMM wybił Spychaj.
  • 45' - sędzia przedłużył 1.połowę o 3 minuty
  • 45+2' - dośrodkowanie Trochima z wolnego za głębokie.
  • 45+3' - rożny dla MMM i obroniony strzał Damiana
  • 45+4' - Przerwa MMM-MK 1-0. Gdyby nie zmarnowany karny byłoby ok..

• 48' - strzał z ostrego kąta, Cybulko na rożny. Wrzutka i Malesa głową nad bramką.
  • 49' - dośrodkowanie Kowala przejął Łysik
  • 52' - Kozakiewicz z woleja obok bramki.
  • 56' - po rożnym dla MMM strzał obok bramki
  • 57' - dośrodkowanie MMM, Spychaj wybił głową
  • 58' - strzał Mazovii, Piekut wybił prawie z bramki
  • 60' - Grunt za Raszkę
  • 66' - po kontrze Mazovia strzał obok słupka
  • 68' - strzał Grunta zablokowany, do piłki dobiegł Oskar i uderzył nad bramką
  • 75' - Kowal z rożnego i Bąk głową nad bramką
  • 80' - bomba z 25m Kaczyńskiego i 2-0
  • 83' - akcję MMM zakończył Trochim płaskim strzałem do siatki - 3-0
  • 88' - akcja gości, Szczepański do Grunta i Michał obok Łysika do siatki - 3-1
  • 89' - wrzutkę z kornera głową wybił Piekut.
  • 90' - sędzia doliczył 4 minuty
  • 92' - Koza faulowany na 25m, strzał Grunta zablokował obrońca
  • 94' - Przegrywamy 1-3

-> Po porażkach Pilicy i Legionovii w III Lidze w chwili obecnej posiadamy tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową.
    -> Za tydzień mecz domowy z najlepszą defensywą IV Ligi - Hutnikiem Warszawa.

Mazovia Mińsk Maz. - MAZUR 3-1 (1-0)
Gole: 14.Bienias, 80.Kaczyński, 83.Trochim - 88.Grunt (as.Szczepański)

Mazur: Cybulko - Łukasik (62.Szczepański), Piekut 60żk, Spychaj, Kwaśniczko - Witkowski (46.Bąk), Kozakiewicz, Celiński, Kowalczyk - Avu (79.Staluszka), Raszka (60.Grunt)

Sędzia: Piotr Chojnacki (Mława)