AKTUALNOŚCIRollercoaster z happyendem w Jadwisinie
2023-10-21 Mazur Karczew Aktualności

Rollercoaster z happyendem w Jadwisinie

Po szalonym meczu w Jadwisinie, wygraliśmy z Sokołem Serock 4-3 (2-1). Po szybko zdobytych 2 bramkach Raszki i Kowalczyka, Mydlarze wyszli na prowadzenie strzelając nam w rewanżu 3. Potem kapitan Celin wyrównał, a w doliczonym czasie Staluszka zadobył gola na wagę 3 punktów !
  • Zmiany w wyjściowym zestawieniu: Piekut i Raszka za Staluszkę i Avu.
  • 2' - wrzutka z wolnego Kowala w rękach gk.
  • 2' - długa piłka Łukasika do Raszki przy asyście obrońcy Sokoła, strzał Marcina odbił bramkarz, ale skutecznie dobił 1-0 - to jego 1.bramka w tym sezonie
  • 9' - przechwyt Celina, dośrodkowanie do Raszki i jego strzałz 1.piłki zablokował obrońca
  • 10' - z rożnego Kowal, zamieszanie i wybił obrońca.
  • 11' - po faulu na Piekucie, Kowal z 17m z wolnego nad poprzeczką
  • 15' - po faulu na Kwaśniczce, dośrodkowanie Kowala za mocne.
  • 19' - dośrodkowanie Kowala, okazało się bramką, trafił od słupka w okno - 2-0!
  • 23' - strzał głową bezproblemowo złapał Damian.
  • 25' - dośrodkowanie Kowala na głowę Raszki - minimalnie obok bramki
  • 33' - wrzutka Bąka wybita przez gk
  • 36' - kolejna ładna akcja Mazura. Bąk do Raszki, który zgrał do Celina, ale strzał kapitana nad bramką
  • 36' - dośrodkowanie i Kowal skierował piłkę do własnej bramki 1-2. Nieporozumienie w obronie, ewidentnie zabrakło Zawala...
  • 39' - dośrdkowanie Bąka z rożnego obrońca wybił głową.
  • 41' - z rożnego Kowal i obrońca wybił na kolejny korner.
  • 42' - Kowal po raz kolejny z narożnika i Grunt głową minimalnie obok słupka.
  • 44' - tym razem Bąk z rożnego i za mocna zgranie Patryka.
  • 45+1' - Kwaśniczko do Kowala i strzał Filipa gk obronił nogami
  • 45+2' - akcja Sokoła zakończona mocno niecelnym uderzeniem.
  • DO PRZERWY SOKÓŁ-MAZUR 1-2

• Bez zmian u nas, u rywali na boisku Płatek.
  • 48' - wrzutka z rożnego w rękach Damiana.
  • 49' - akcja rywali, płaskie dośrodkowanie i strzał nad bramką.
  • 50' - rożny dla gospodarzy i strzał głową złapał Cybulko
  • 50' - no i się doigraliśmy, w sam na sam z prawej strony boiska nie pomylił się w krótki róg wprowadzony po przerwie Płatek i jest 2-2.
  • 56' - próba Bąka z 25m minimalnie obok bramki.
  • 59' - strzał Damian wybił na róg, a potem wrzutka z kornera za mocna.
  • 64' - to się nie dzieje, a jednak 3-2. Cybulko obronił strzał Rucińskiego, ale skapitulował przy dobitce Baranieckiego...
  • 66' - Kwaśniczko w poprzeczkę.
  • 69' - rożny i Celiński głową niecelnie.
  • 70' - wyrzut z autu Kwaśniczki i Celin głową wspólnie z obrońca przelobował gk na 3-3
  • 73' - Domin z rożnego i Piekut nie sięgnął głową
  • 74' - kolejny rożny Staluszki i Raszka głową obok słupka
  • 75' - teraz z kolei z rożnego Sokół i niecelnie głową
  • 77' - dośrodkowanie z wolnego Puciła, strzał głową Raszki gk wybił na róg
  • 78' z rożnego Staluszka, zgranie Piekut i Celin nie sięgnął głową.
  • 80' - Avu w pole karne, strzał Kozy obronił gk z cyklu "dzień konia bramkarza"
  • 90+1 - Staluszka na 4-3 - w zamieszaniu Zboina przepchnął piłkę do Domina i po ziemi piłka w sieci!
  • Doliczone 4 minuty
  • 90+5' - strzał Raszki z 30m obronił gk
  • 90+5' - KONIEC wygrywamy po szalonym meczu 4-3!

Wygrywamy na wyjeździe po 153 danich oczekiwania (od 21 maja w Staroźrebach). To niezwykle cenne punkty w kontekście zajmowanego miejsca w ligowej tabeli. Od strefy spadkowej odskoczyliśmy na 3 punkty. Za tydzień mecz z sąsiadem w tabeli Józefovią.

Sokół Serock - MAZUR 3-4 (1-2)
Gol: 36.Kowalczyk (s), 50.Płatek, 64.Baraniecki - 2.Raszka (as.Łukasik), 19.Kowalczyk (b/a), 70.Celiński (Kwaśniczko), 90+1.Staluszka (Zboina)

Mazur: Cybulko - Łukasik, Spychaj, Piekut 85żk - Kowalczyk (65.Puciłowski), Bąk (65.Szczepański), Kozakiewicz 15żk (87.Zboina), Celiński, Kwaśniczko (70.Staluszka) - Raszka, Grunt (65.Avu)

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)