AKTUALNOŚCIWygraną Troszyna listopad się zaczyna
2023-11-04 Mazur Karczew Aktualności

Wygraną Troszyna listopad się zaczyna

Na boisku wicelidera w Troszynie, Mazur przegał 0-4 (0-2). Szybko stracone  bramki w każdej połowie i nieporozumienia w defensywie naszego zespołu wykorzystane bezwzględnie przez KS CK. Za tydzień ostatni mecz domowy w tym roku z Błonianką.

W zespole zmiany. Do bramki w roli kapitana powrócił Anusiewicz. W miejsce Łukasika, Staluszki, kontuzjowanego Celińskiego i pauzującego Bąka - Staszczuk, Szczepański, Kozakiewicz i debutujacy w 1.zespole 17-letni Jakub Trzaskowski.

Przypomnijmy, że kontuzje leczą: Kociszewski, Laskus, Witkowski i Celiński. Korfel zakończył swoje występy w Karczewie miesiąc temu.
  • Już w 7' gol dla Troszyna.
    Strzał Drężka po krótkim słupku z 16m, po rękach Emila trafił do siatki.
  • 10' - niecelnie Kozakiewicz zza pola karnego.
  • 12' - po żółtej kartce dla Puciła i rywala.
  • 15' - napastnik KS CK za "nurka" w polu karnym żółta kartka.
  • 25' - 2-0 Strzał Tyski z pola karnego, w okno, nie do obrony
  • 40' - 2 razy wybita piłka z naszej bramki
  • Do przerwy zasłużone 2-0 dla Troszyna.

• Pierwsze kopnięcie 2.połowy i 3-0, po nieporozumieniu Piekuta z Anusiewiczem. Kuba wybił na przedpole, Zawal wybił z linii bramkowej, ale gol Tyski po dobitce.
  • 56' - po dośrodkowaniu Szczepańskiego, Staluszka w boczną siatkę.
  • 63' - wolny z 17m dla Troszyna, strzał w mur
  • 81' - 4-0 asysta Emila podał do napastnika, ten go okiwał i Faracov strzelił do pustej.
  • Byliśmy pod polem karnym rywali parę razy ale bez strzału nawet.
  • 90' - KONIEC 0-4

KS CK Troszyn - MAZUR 4-0 (2-0)