AKTUALNOŚCITrener: Ciężko mi zrozumieć co się stało
2023-11-12 Mazur Karczew Aktualności

Trener: Ciężko mi zrozumieć co się stało

Mateusz Tereszczyński: W meczu od początku zarysowała się nasza przewaga którą udokumentowaliśmy bramką. Zespół Blonianki w I połowie nie oddał celnego strzału na bramkę, a nasza solidność w defensywie, na którą zwracałem uwagę w tygodniu treningowym była widoczna. Cierpliwie budowaliśmy akcje w każdym sektorze boiska co poskutkowało bramką na 1-0.

W drugiej połowie zwolniliśmy tempo, a bramka jaką straciliśmy to po stałym fragmencie gry, co jest niezrozumiałe bo to kolejna taka bramka. Pomimo remisowego wyniku szukamy bramki, a sytuacja taka była kiedy to nie wykorzystujemy 100 % sytuacji. Chwilę pozniej Błonianka kontruje nas i jest po meczu. Ciężko mi zrozumieć co się stało w drugiej połowie kiedy prowadzimy 1-0 , mamy przewagę jednego zawodnika a na boisku w naszym zespole jest wielu doświadczonych zawodników i do takiej sytuacji nie powinniśmy dopuscic.