AKTUALNOŚCIOskar goes to... Mazur!
2023-11-19 Mazur Karczew Aktualności

Oskar goes to... Mazur!

Szydłowiec to szczęśliwe miejsce dla Mazura w 2023 roku. Tak jak wiosną, tak i w ostatnim meczu rundy, w zimowej aurze wygraliśmy tam po raz drugi z Oskarem 2-1. Wynik otworzył debiutanckim golem w IV Lidze Zboina, a w doliczonym czasie gry po faulu na Kwaśniczce bramkę na wagę 3 punktów z karnego zdobył Staluszka.

Mecz ostatniej kolejki w Szydłowcu, został rozegrany jako jeden z tylko dwóch tej serii gier.
  • W wyjściowym składzie 2 korekty. Za nieobecnych Staszczuka i Puciłowskiego - Spychaj i Kozakiewicz.
  • 1' - podanie Kowala do Bąka ale bramkarz szybszy
  • 3' - rajd Grunta przez pół boiska, zaskoczony strzałem bramkarz obronił na raty
  • 7' - strzał Grunta z 30m w rękach gk.
  • 8' - dośrodkowanie Zboiny za krótkie.
  • 10' - rożny dla Oskara i pewnie wyjaśnił Zawal.
  • 11' - długa wrzutka z autu Kwaśniczki i główka Spychaja w rękach gk.
  • 13' - dośrodkowanie z wolnego Kowala i strzał Staluszki bramkarz na róg.
  • 14' - z rogu Kowal i obrońca wybił na kojny korner.
  • 15' - do 3 razy sztuka - dośrodkowanie z rożnego Kowala i Zboina głową na 1-0! - to 1.bramka Janka w IV Lidze!
  • 20' - podanie Bąka do Grunta. Bombę Michała z 1.piłki z trudem odbił gk.
  • 26' - po faulu na Gruncie z wolnego Staluszka i zamieszanie w polu karnym zakończone wybiciem piłki przez obrońcę.
  • 37' - rożny dla Oskara, po dośrodkowaniu strzał głową obok bramki
  • 38' - piękną paradą Cybulko obronił strzał Knapa
  • 39' - rewanż Oskara, z rożnego Dorożyński i Czarnotą głową wyrównał 1-1
  • 44' - kolejny korner dla rywali, wrzutkę wybił Kozakiewicz
  • 45+3' - do przerwy 1-1 - po bliżniaczych bramkach

• 2.połowa bez zmian
  • 47' - dośrodkowanie Kowala, Grunt głową do Bąka i jego strzał obroniony z trudem.
  • 53' - wrzutkę Kowala z rożnego wybił obrońca Oskara
  • 59' - róg dla Oskara i niecelna główka
  • 64' - znowu róg dla rywali i kolejny ale zbyt głęboka wrzutka.
  • 70' - wolny z 18m po faulu na Gruncie, strzał Staluszki obronił gk
  • 76' - w Szydłowcu śnieżyca!
  • 78' - po wrzutce z autu Kwaśniczki, zamieszanie ale obrońca wyjaśnił
  • 81' - Cybulko obronił strzał Knapa
  • 82' - rożny dla rywali, wrzutkę wybił Szczepan
  • 88' - rożny w śnieżycy dla Oskara, a potem kolejny wyjaśnił Zawal
  • 89' - ograniczona widoczność przez śnieg
  • 90' - doliczone 3 minuty
  • 90+3' - po f aulu na Kwaśniczce karny !
  • 90+5' - Staluszka z karnego na 2-1
  • KONIEC - MAMY TO !!! - Rundę kończymy z 17 punktami w 17 meczach.

Oskar Przysucha - MAZUR 1-2 (1-1)
Gol: 39.Czarnota - 15.Zboina (as.Kowalczyk).95.Staluszka (Kwaśniczko)

Skład: Cybulko - Łukasik (77.Szczepański), Zawal, Spychaj, Kwaśniczko, Staluszka - Bąk, Zboina, Kozakiewicz 56żk (70.Włoch), Kowalczyk 25żk (65.Avu) - Grunt (75.Raszka)

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom)