AKTUALNOŚCIWstyd
2024-02-10 Mazur II Karczew Aktualności

Wstyd

No co no.... mimo że to tylko mecz sparingowy, no to trochę wstyd. Widać było, że rywal w tym sezonie prezentuje się fantastycznie - lider swojej grupy A Klasy z jedynie jednym remisem na koncie oraz jako ciekawostkę można dodać, że wyeliminowali oni z tegorocznej edycji Pucharu Polski naszą pierwszą drużynę.

W kadrze Mazura II na to spotkanie nie było wielu ważnych graczy i trener do dyspozycji miał nawet mniej zawodników niż tydzień temu. W pierwszej połowie jeszcze udawało nam się zachować dystans, przegrywając 1:2, lecz kiedy w drugiej połowie nasi gracze byli coraz bardziej zmęczeni, a trener dawał szansę coraz większej ilości rezerwowych, rywale odjechali nam i to wyraźnie wbijając nam 5 bramek.

Wracamy do was za tydzień kiedy to zmierzymy się z okręgówkowym Orłem Unin.

MAZUR II KARCZEW 1:7 (1:2) KORONA GÓRA KALWARIA