AKTUALNOŚCIHat-trick Jarzy
2024-02-17 Mazur II Karczew Aktualności

Hat-trick Jarzy

W trzecim już sparingu Dwójki pewnie pokonaliśmy Orła Unin. Drużyna z Ligi Okręgowej przez praktycznie cały mecz była bezzębna, a nasza linia defensywy prezentowała się znakomicie. Dzisiejszym kluczem do rozmontowania formacji rywali był Jarzębowski, który ustawiony na pozycji pomocnika ofensywnego, zaliczył 3 asysty. Pierwsza miała miejsce już w 5 minucie, kiedy to obsłużył podaniem Retmaniaka, a ten nie pomylił się oko w oko z bramkarzem. W pierwszej części spotkania Mazur mógł podwyższyć wynik, lecz zawodziła skuteczność.

W 2 połowie spotkania za wiele się nie zmieniło. W końcu po składnej akcji, Jarza wystawił Trzasce na sam na sam, a ten między nogami bramkarza wpakował drugiego gola. Chwile później nasza dziesiątka mogła cieszyć się z hat-tricka asyst, kiedy do siatki piłkę wpakował Sadek. Mogliśmy strzelić jeszcze parę bramek, ale tak jak już mówiłem, zawodziło wykończenie i w drugiej połowie się to nie zmieniło. Pod koniec meczu zaczęło się robić dosyć gorąco. Lekko mówiąc, młodym z Karczewa było nie po drodze ze starszymi graczami z Unina. Po całym zamieszaniu Orzeł mocniej przyostrzył i przypressował, ale dało im to tylko jednego gola, kiedy Mazur popełnił karygodny błąd przy ustawianiu muru do rzutu wolnego.

Przed nami pracowity tydzień, w środę zagramy z Varsovią Warszawa o 20:30, a w sobotę czeka nas mecz z naszymi dobrymi znajomymi - Orłem Parysów.

MAZUR II KARCZEW 3:1 (1:0) ORZEŁ UNIN