AKTUALNOŚCIDejavu z Jesieni
2024-04-06 Mazur Karczew Aktualności

Dejavu z Jesieni

Ząbkovia to zespół, który jesienią najlepiej zaprezentował się w Karczewie. Pokonał nas wtedy 5-1. Dokładnie takim samym wynikiem zakończył się pojedynek rewanżowy, chociaż tym razem doprowadziliśmy do wyrównania 1-1 trafieniem Zboiny. Okazało się jednak, że był to gol honorowy. W końcówce meczu w zadebiutował w bramce Jakub Grzegorzewski.
  • W wyjściowym skladzie 1 zmiana. W miejsce Grunta od 1' Kwaśniczko.
  • No i już w 3' za faul żółta dla Patryka i wolny z 20m dla rywali.
  • 4' - 1.celny strzał i piłka w rękach Damiana.
  • 6' - 1-0 niestety - Po wrzutce z rzutu rożnego z 5 metra pewna główka Czułowskiego - początek identyczny jak w Karczewie.
  • 10' - tym razem po faulu na Patryku żółta dla ZZ
  • 12' - wolny dla nas z boku boiska, po faulu na Staluszce. i... 1-1!
  • 12' - 1-1 Zboina główką ładuje do siatki po wrzutce Domina na wyrównanie
  • 18' - Wrzutka Ząbkovii wybita pewnie przez Pavlo, potem kontra Mazura i dośrodkowanie Domina w ręce bramkarza.
  • 19' - po faulu na Oskarze żk dla rywala za przerwanie kontry.
  • 24' - Różny dla Ząbkovii i niecelny strzał głową.
  • 31' - Dobra akcja ZZ, strzał z 11 metra wyblokowany przez Piekuta
  • 32' - Kolejna groźna akcja i strzał z pola karnego. Tym razem ofiarnie zablokowany przez Gibasa.
  • 34' - Ząbkovia przycisnęła, Mazur czyha na kontry
  • 36' - rożny dla Mazura, bramakrz wypiąstkował na kolejny róg
  • 37' - Rzut rożny bramkarz z Ząbek złapał i żółta dla Staluszki za przerwanie kontry
  • 38' - nasze złe wyprowadzenie piłki, wysoko odbiera piłkę ZZ i strzał niecelny Pierzchalskiego z 10 metrów nad naszą bramką.
  • 39' - 2-1 w warunkach gry bez fairplay - Kwaśniczko uraz głowy, sędzia widział to ale nie przerwał gry i pozwolił dokończyć akcje i gol Buli z 5 metra
  • 43' - Rzut wolny dla Mazura, niecelne dośrodkowanie
  • 45+1' - rożny dla ZZ, złapał Damian
  • 45+2' - przerwa - przegrywamy 1-2 po wymianie ciosów po rzutach rożnych i golu do szatni, w którym Ząbki wykorzystały kontuzję naszego obrońcy.

• 2.połowa bez zmian w składzie Mazura
  • 47' - Piekut celna dluga pilka na Witkowskiego i strzał nad bramką z 18 metrów.
  • 50' - zablokowany strzał Pawki z 25 metrów.
  • 51' - dobra akcja Ząbkovii i niecelny strzał głową Lelito z 16 metra
  • 54' - dobra kontra Zabkovii po stracie Witkowskiego i Czułowski celnie z 20 metrów po koźle przy słupku - 1-3..
  • 58'- kontuzja nadgarstka Damiana.
  • 61' - Damian broni strzał Pierzchalskiego z 6m
  • 63' - 3 zmiany, w tym debiut w bramce Grzegorzewskiego.
  • 66' - Dobra akcja Mazura i strzał z 11 metrów Kowala wysoko nad bramką
  • 70' - Dobre dośrodkowanie wybite przez Zboinę.
  • 71' - Grzegorzewski dobrze skrócił i broni strzał Czułowskiego z 5 metra
  • 72' - Rzut rożny pewnie wybity przez naszą drużynę
  • 74' - Raszka podaje do Pawki a ten niecelnie obok bramki z 16 metra
  • 75' - wycofanie na przed pole, 1.strzał w poprzeczkę ale dobitka Kodeńca już skuteczna - 1-4, po meczu.
  • 81' - Dośrodkowanie Pietrzaka łapie bramkarz
  • 83' - Strzał Nowińskiego z 20 metrów w poprzeczkę
  • 87' - Zaks z dystansu obok słupka
  • 89' - Ładna dwójkowa akcja Raszki z Pawką i ten drugi mocno w długi róg, ale gk obronił
  • 90' - tym razem Przywózki niecelny strzał z 25 metrów
  • 90' - sędzia doliczył 4 minuty
  • 90+1' - Strzał Zaksa z 16 metrów w długi róg i 5-1 - powtórka z jesieni
Przegrywamy wysoko 1-5 (1-1) z kandydatem do awansu. Błonianka zremisowała 1-1 z Troszynem, a Józefovia wygrała 2-0 na boisku Oskara. Przewaga nad strefą spadkową zmalała do 2 punktów.

Za tydzień gościmy dotyczhasowego Lidera - Wisłę II. Zapraszamy kibiców na zmycie porażki 1-7 z Płocka.

Ząbkovia Ząbki - MAZUR 5-1 (2-1)
Bramki: 6.,54.Czułowski x2, 39.Bula, 75.Kodeniec, 91.Zaks  - 12.Zboina (as.Staluszka)