AKTUALNOŚCIU-16 Z Kosą na kosy
2024-03-23 U-16 (2008) Aktualności

U-16 Z Kosą na kosy

22.03.2024

Inauguracja I ligi za nami, remisujemy po niezwykle emocjonującym spotkaniu 2:2.

Początek spotkania wyrównany, zacięty ale z każdą minutą to my mamy groźniejsze sytuacje.

Po jednej z nich bramkarz gości bardzo mocno wchodzi w Konrada „Kondzia” Brzezińskiego,  za co dostaje zasłużoną czerwona kartkę.

Od tego zdarzenia panujemy na boisku i strzelamy dwa gole.

Najpierw grający pierwsze spotkanie od ponad roku Jakub „Garwol” Garwoliński wykorzystuje świetne podanie Jakuba Pielaka, a 6 minut później bardzo dobre dośrodkowanie, Antoniego „Wodza” Wodzyńskiego na gola zamienia Jakub „Kłosik” Kłos. Mimo prowadzenia nie zwalniamy tempa i tworzymy sobie kolejne 3/4 bardzo dobre okazje.

W 39 min siły się wyrównują (grający bardzo dobre zawody Jakub Skorupka dostaje dwie żółte kartki i gramy po 10)

Po przerwie gra wyrównała się  z sytuacjami z jednej i drugiej strony.

W końcówce dwa stałe fragmenty zadecydowały, że drużyna Kosy wywozi punkt z Karczewa.

Szczególnie mocno kontrowersyjny był rzut karny w ostatniej akcji meczu, gdzie rywal zrobił sobie tzw. ,,Szczupaka" między naszymi obrońcami, a sędzia wskazał na 11 m.

Szkoda straty punktów ,zapominamy o tym i Walczymy dalej.

Mazur Karczew - Kosa Konstancin 2:2 (2:0)