AKTUALNOŚCIPorażka przez duże P [FILM]
2024-05-08 Mazur Karczew Aktualności

Porażka przez duże P [FILM]

1.połowę przegraliśmy po bramkach po rożnym i dyskusyjnym karnym. Mszczonowianka oddała 3 celne strzały i pokonała nasz zespół 3-1 (2-0). Przez 50 minut graliśmy w przewadze, a potem nawet 2 piłkarzy i niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać, na domiar złego daliśmy sobie strzelić w takiej sytuacji bramkę, a odpowiedzieliśmy tylko trafieniem honorowym Piotra Celińskiego.
  • Zmiany w składzie - brak Laskusa (kartki) oraz Ksonza (na ławce), powrócili do niego Staluszka i Kowalczyk. Trener Gadowski na trybunach, a zatem debiut na ławce trenera Tataja.
  • 4' - groźnie MM z 20m nad bramką
  • 12' - Kowalczyk fatalne pudło z kikunastu metrów
  • 15' - bramkarz MM uratował dalekim wyjściem naszą kontrę
  • 21' - Staluszka z 25m bardzo niecelnie
  • 25' - Grunt głową ale za lekko, kontra i róg dla MM
  • 26' - wrzutka z rogu i Łukasiak głową do siatki 1-0
  • 31' - bomba z wolnego MM nad poprzeczką
  • 36' - znowu było groźnie w naszym polu bramkowym po kornerze
  • 42' - sędzia przy "nurku" rywala dopatrzył się faulu Patryka - karny...
  • 43' - Paduk z karnego do szatni na 2-0
  • 45+3' - groźna wrzutka z wolnego, wybiliśmy na róg.
  • Do przerwy 0-2. Po dobrym początku padły niestety 2 bramki ze stałych fragmentów gry