AKTUALNOŚCI2 punkty do celu
2024-05-26 Mazur II Karczew Aktualności

2 punkty do celu

Powrót na dobre tory trwa. Po naszych 2 pierwszych porażkach tego sezonu, notujemy 3 zwycięstwo z rzędu co oznacza, że za tydzień będziemy grać o awans. Mecz ze Złym przez warunki pogodowe był bardzo nieprzyjemny, ale świetna pierwsza połowa w naszym wykonaniu wystarczyła, aby móc cieszyć się z kolejnych 3 punktów.

Zaczeliśmy od najszybszego naszego gola w tym sezonie. Już w 3 minucie, po prostopadłym podaniu Dąbrowskiego piłkę do siatki z ostrego kąta wpakował Kacper Łukasik. Do asysty Maciuś dołożył trafienie, kiedy to po dwójkowej akcji Retmana z Trzaską, ten pierwszy wyszedł sam na sam i po koleżeńsku wystawił Dąberowi na pustą bramkę. Strzelanie w pierwszej połowie zakończył Trzaska, który po podaniu Retmaniaka w pole karne minął obrońcę Złego i dołożył już swoje 7 w tej rundzie trafienie.

Na drugą połowę pogoda diametralnie się zmieniła. Po ciężkim do przeżycia upale w pierwszej części spotkania, na drugą zawitał do Karczewa deszcz i ciemne chmury. Dało to zdecydowanie więcej siły obu drużynom, bo spotkanie zrobiło się trochę intensywniejsze. Mimo tego w obu ekipach zawodziła skuteczność i żadna bramka już nie padła. Wygraliśmy ten mecz wynikiem 3:0 i możemy już szykować się na przyszłotygodniowe granie o awans z EsKadrą Warszawa na wyjeździe.

MAZUR II KARCZEW 3:0 (3:0) AKS ZŁY WARSZAWA

Bramki:
3' Łukasik as. Dąbrowski
21' Dąbrowski as. Retmaniak
30' Trzaskowski J. II as. Retmaniak

Skład Wyjściowy: Krawczyk - Jabłoński, Piekut A., Sobczak Sz. I (C), Łukasik - Sadowski, Trzaskowski J. II, Kozakiewicz - Dąbrowski, Retmaniak, Kamiński

Zmiany:
55' Kozakiewicz --> Trzaskowski J. I
55' Kamiński --> Warszton