AKTUALNOŚCIOstatnie spotkanie Rundy na remis
2024-05-08 U-17 (2008)

Ostatnie spotkanie Rundy na remis

Ostatnie spotkanie pierwszej rundy rozegraliśmy z drużyną MKS Piaseczno II.

Rywal tylko z nazwy był drużyną rezerw, a naprzeciwko nam wyszli zawodnicy występujący w 1 lidze Wojewódzkiej.

Remisujemy z MKS-em 1:1 co dla nas z jednej strony jest strata punktów a z drugiej uwzględniając jakość drużyny przeciwnej jest niezłym wynikiem.

Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza polowa dosyć słaba w naszym wykonaniu, ale na przerwę po bardzo dobrym uderzeniu Jakuba Pielaka schodzimy z wynikiem 1:0. Duża zasługa w tym naszego bramkarza i bardzo dobrze grającej defensywy. Trzeba uczciwie przyznać że to rywal prowadził grę, ale sytuacji za wielu sobie nie stworzył.

Drugą połowę za to zaczynamy fatalnie po rzucie wolnym rywale wyrównują, ale z biegiem czasu przystosowaliśmy się do dobrze grającego przeciwnika i to my stwarzamy groźniejsze sytuacje. W 90 min mieliśmy za sprawą Jakuba Skorupki piłkę meczową w sytuacji 1x1 kapitalna interwencja popisuje się bramkarz gości.

Plusy meczu:

+ postawa bramkarza i defensywy

+ zdecydowana poprawa gry po pierwszej połowie

+ bardzo dobry mecz Bartka Mielniczuka (który po raz kolejny jest cichym bohaterem zespołu)

Mazur Karczew-MKS Piaseczno 1:1 (1:0)