AKTUALNOŚCIGarwolin zdobyty
2024-05-18 U-17 (2008)

Garwolin zdobyty

Druga kolejka rundy rewanżowej i mecz w Garwolinie z Wilgą.

Mecz zaczęliśmy rewelacyjnie w pierwszej minucie kapitalne podanie Grzegorza Kotlimowskiego do Jakuba „Garwola” Garwolińskiego a ten kończy perfekcyjnie w sytuacji 1x1 .

Ten gol nas uspokoił i do głosu doszła Wilga i co trzeba przyznać przeciwnik prezentował się bardzo dobrze. Stworzyli dwie 100% sytuacje i przez większość pierwszej połowy rywal miał przewagę.

Co nie oznacza że my nie mieliśmy okazji na zmianę wyniku, a było ich przynajmniej 3/4 i to doskonałych. Do przerwy jest nasze prowadzenie 1:0

Po przerwie super zmiana Kuby Pielaka i w 50 min wychodzimy na prowadzenie dzięki fantastycznemu rajdowi „Garwola” i pewnym wykończeniu ,,Pielaczka"

„Garwol” i „Pielaczek” rozgrywają świetne zawody i jeszcze nie raz tworzą bardzo groźne sytuacje pod bramka gospodarzy. Końcówka to wielka nerwówka po ewidentnym spalonym tracimy bramkę i ostatnie minuty bronimy ofiarnie 3 punktów.

Wielkie brawa dla chłopaków bo rywal mimo tego że jest nisko w tabeli zaprezentował się bardzo dobrze i te 3 pkt trzeba bardzo cenić!!

Wilga Garwolin-Mazur Karczew 1:2(0:1)