AKTUALNOŚCINieprzygotowani
2024-08-12 Mazur II Karczew Aktualności

Nieprzygotowani

Nic innego nie można napisać na temat tego meczu niż to, że po prostu nie byliśmy na niego przygotowani, co pokazał efekt zmian personalnych oraz taktyki w 2 połowie spotkania.

Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Co prawda, przez 20 minut nie wyglądało to aż tak źle, a nawet mieliśmy 2 bardzo dogodne sytuacje do wyjścia na prowadzenie, lecz nadal to ekipa z Zielonki była stroną przeważającą. Posypaliśmy się w 24 minucie, kiedy to rywale wykorzystali rzut rożny. Bardzo szybko strzelili nam kolejną bramkę ze stałego fragmentu gry po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Swoją miażdżącą przewagę od tego momentu udokumentowali jeszcze w 41 minucie meczu, kiedy po składnej akcji zwiększyli dystans do trzech bramek.

Na szczęście, trener Piotrowski widząc co się działo dobrze, zareagował na przebieg meczu, zmieniliśmy system gry, a zmiany w przerwie bardzo nam pomogły. Mecz stał się wyrównany, a my dochodziliśmy do coraz to większej ilości sytuacji. Wykorzystaliśmy tylko jedną z nich, kiedy to po dośrodkowaniu Sobczaka z rzutu wolnego obrońca rywali musnął piłkę głową i wpakował ją do swojej bramki w samo okienko. Kto jak nie nasz kapitan - zawodnik z największą ilością spotkań w Lidze Okręgowej w karierze z całej naszej drużyny - mógł zdobyć pierwsze G/A tego sezonu dla nas. Orły swoich sytuacji nie wykorzystały i mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Niestety pierwszą batalię w Lidze Okręgowej przegrywamy, lecz jak to my, nie zamierzamy się poddać. Przed nami 29 okazji do zdobycia punktów, a druga połowa wczorajszego meczu zwiastuje, że stać nas na więcej. Do boju Dwójka!

MAZUR II KARCZEW 1:3 (0:3) ORŁY ZIELONKA

Bramki:
24' Zielonka
29' Zielonka
41' Zielonka
66' Br. Samobójcza as. Sobczak

Skład wyjściowy: Krawczyk - Niedziółka, Piekut A., Sobczak 88żk, Kamiński 35żk - Sadowski, Retmaniak, Wojtaś, Kąkol - Ratajczak, Puna

Zmiany:
46' Puna --> Staszczuk
46' Kamiński --> Kwiatkowski
60' Kąkol --> Moch
60' Ratajczak --> Łatka
70' Niedziółka --> Kurek
87' Wojtaś --> Broniszewski