AKTUALNOŚCIBezsilność
2024-08-19 Mazur II Karczew Aktualności

Bezsilność

Trzeba przyznać, że tego dnia na boisku zmierzyły się drużyny na totalnie innym poziomie przygotowania. Delta nie pozostawiła na nas suchej nitki. Niestety musimy przyjąć ten blamaż, nie myśleć o nim i walczyć dalej. Fakty są też jednak takie, że znaleźliśmy się w bardzo ciężkiej sytuacji kadrowej.

W drużynie gospodarzy mieliśmy okazję spotkać się z byłym zawodnikiem Mazura Karczew, który jeszcze niedawno reprezentował barwy pierwszej drużyny - Mateuszem Zawalem - miło Cię było zobaczyć. Od początku Delta napierała a my szukaliśmy kontrataków. Dzielnie broniliśmy się do 32 minuty, kiedy to zawodnik Delty świetnie uderzył z rzutu wolnego z 18 metra. W tej połowie skapitulowaliśmy jeszcze raz, kiedy to wachadłowy gospodarzy po dośrodkowaniu uciekł naszemu obrońcy i strzałem po długim rogu pokonał Krawca.

W drugiej połowie zmieniliśmy trochę system gry i wyglądało to trochę lepiej. Niestety po błędzie indywidualnym straciliśmy 3 bramkę w 54 minucie. Po niej mieliśmy nasz jedyny dobry okres w tym meczu co poskutkowało bramką po indywidualnym rajdzie Witkowskiego. Chwilę później mieliśmy okazję żeby strzelić bramkę kontaktową, lecz niestety nie udało się jej wykorzystać. Odsłonięci straciliśmy kolejne 3 bramki w ostatnich 10 minutach i tak skończył się nasz wyrok.

Trzeba przyjąć to na klatę i zapomnieć. Za tydzień gramy bardzo ważny mecz, który będzie idealną okazją na przełamanie. Do zobaczenia w Karczewie!

DELTA WARSZAWA 6:1 (2:0) MAZUR II KARCZEW

Bramki:
32' Delta
43' Delta
54' Delta
76' Witkowski as. Kąkol
81' Delta
82' Delta
90' Delta

Skład wyjściowy: Krawczyk - Kąkol 78żk, Sadowski, Sobczak Sz. I, Niedziółka - Artan, Retmaniak, Broniszewski - Witkowski, Ratajczak, Moch

Zmiany:
46' Broniszewski --> Wojtaś 59żk
53' Ratajczak --> Puna
77' Krawczyk --> Zagrabski