AKTUALNOŚCINie daliśmy rady
2024-09-15 Mazur II Karczew Aktualności

Nie daliśmy rady

Minął już prawie tydzień od rywalizacji z Advitem, dlatego wypada coś o nim napisać. Nie graliśmy źle, w przeciwieństwie do poprzedniego meczu z Koroną nie baliśmy się grać piłką i potrafiliśmy tworzyć składne akcje. Świetnie w linii pomocy sprawował się Antek Piekut, a na bramce udanie w 1 składzie zadebiutował Zagrabski. Po takim spotkaniu napewno z nadzieją na 3 punkty możemy myśleć o kolejnym meczu z SRS Zamienie.

Tak jak pisałem wyżej, dobrze graliśmy piłką, lecz to nie wykluczyło błędów idywidualnych, po których straciliśmy 2 bramki w 1 części spotkania. Na początku po złym kryciu w polu karnym skrzydłowy Advitu strzałem głową pokonał naszego bramkarza. W 42 minucie karygodnie pozwoliliśmy pomocnikowi gości przyjął piłkę w polu karnym po rzucie rożnym i wpakować piłkę do siatki.

Po przerwie udało nam się złapać kontakt, kiedy to Kamiński świetnie wypatrzył Retmaniaka, a ten wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Niestety 8 minut później kolejny błąd indywidualny i sędzia przyznał ekipie z Wiązowny rzut karny. Do piłki podszedł nasz były zawodnik - Bartek Bakuła i pewnie wykorzystał jedenastkę. Do końca meczu już nie za wiele się wydarzyło i po raz kolejny musieliśmy uznać wyższość rywala.

Widzimy się za tydzień w Karczewie. Mecz pierwotnie mieliśmy rozgrywać na wyjeździe, ale lokalizacja uległa zmianie. Zapraszamy wszystkich na stadion! Przed nami kluczowy mecz...

MAZUR II KARCZEW 1:3 (0:2) ADVIT WIĄZOWNA

Bramki:
20' Advit
42' Advit
58' Retmaniak as. Kamiński
66' Advit

Skład wyjściowy: Zagrabski - Warszton, Kwiatkowski, Sobczak (C), Kamiński - Sadowski, Piekut A., Łatka - Kulpa, Retmaniak, Wojtasiewicz

Zmiany:
60' Łatka --> Broniszewski
60' Kulpa --> Kąkol
60' Wojtasiewicz --> Puna
61' Warszton --> Trzaskowski Sz.
68' Retmaniak --> Moch
75' Sadowski --> Niedziółka
85' Kamiński --> Kurek