DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów
2023 / 2024
Kolejka:   1 -5/6 sierpnia
2023-08-04 18:00 Błonianka Błonie 0 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-08-05 13:00 Wisła II Płock 5 : 1 Weszło Warszawa
2023-08-05 13:00 Marcovia Marki 2 : 3 MKS Piaseczno
2023-08-05 13:00 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Oskar Przysucha
2023-08-05 13:00 Sokół Serock 3 : 0 Józefovia Józefów
2023-08-05 17:00 Mazur Karczew 2 : 2 KS Raszyn
2023-08-05 17:00 Ząbkovia Ząbki 6 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2023-08-05 18:00 Hutnik Warszawa 0 : 0 KS CK Troszyn
2023-08-06 13:00 Ursus Warszawa 0 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka:   2 -12/13 sierpnia
2023-08-11 18:00 KS Raszyn 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2023-08-12 13:00 Oskar Przysucha 1 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-08-12 13:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Ursus Warszawa
2023-08-12 13:00 Ząbkovia Ząbki 1 : 3 Wisła II Płock
2023-08-12 14:00 Wilga Garwolin 1 : 1 Mazur Karczew
2023-08-12 14:00 Weszło Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
2023-08-12 16:00 Błonianka Błonie 0 : 4 Hutnik Warszawa
2023-08-12 17:00 KS CK Troszyn 7 : 1 Sokół Serock
2023-08-13 16:00 Drogowiec Jedlińsk 1 : 2 Józefovia Józefów
Kolejka:   3 -19/20 sierpnia
2023-08-19 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Wilga Garwolin
2023-08-19 13:00 Hutnik Warszawa 4 : 0 Oskar Przysucha
2023-08-19 14:00 Józefovia Józefów 0 : 4 KS CK Troszyn
2023-08-19 15:00 Sokół Serock 2 : 3 Błonianka Błonie
2023-08-19 17:00 Mazur Karczew 3 : 0 MKS Piaseczno
2023-08-19 17:00 Marcovia Marki 2 : 1 Ząbkovia Ząbki
2023-08-19 17:00 Ursus Warszawa 2 : 1 Weszło Warszawa
2023-08-19 17:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 KS Raszyn
2023-08-20 13:00 Wisła II Płock 4 : 0 Drogowiec Jedlińsk
Kolejka:   4 -26/27 sierpnia
2023-08-26 11:00 Błonianka Błonie 3 : 0 Józefovia Józefów
2023-08-26 13:00 Oskar Przysucha 3 : 2 Sokół Serock
2023-08-26 13:00 KS Raszyn 1 : 3 Hutnik Warszawa
2023-08-26 13:00 Wilga Garwolin 2 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-08-26 13:00 MKS Piaseczno 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2023-08-26 14:00 Weszło Warszawa 2 : 1 Mazur Karczew
2023-08-26 17:00 Drogowiec Jedlińsk 2 : 3 KS CK Troszyn
2023-08-26 17:00 Ząbkovia Ząbki 2 : 0 Ursus Warszawa
2023-08-27 17:00 Wisła II Płock 4 : 2 Marcovia Marki
Kolejka:   5 -30 sierpnia
2023-08-30 17:00 Mazur Karczew 1 : 5 Ząbkovia Ząbki
2023-08-30 17:00 Marcovia Marki 3 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2023-08-30 17:00 Ursus Warszawa 0 : 5 Wisła II Płock
2023-08-30 17:00 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Weszło Warszawa
2023-08-30 17:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 : 1 MKS Piaseczno
2023-08-30 17:00 Józefovia Józefów 2 : 1 Oskar Przysucha
2023-08-30 17:30 KS CK Troszyn 1 : 0 Błonianka Błonie
2023-08-30 18:00 Hutnik Warszawa 2 : 1 Wilga Garwolin
2023-08-30 19:30 Sokół Serock 0 : 0 KS Raszyn
Kolejka:   6 -2/3 września
2023-09-02 13:00 KS Raszyn 2 : 4 Józefovia Józefów
2023-09-02 13:00 Marcovia Marki 1 : 2 Ursus Warszawa
2023-09-02 14:00 Wilga Garwolin 3 : 0 Sokół Serock
2023-09-02 14:00 Weszło Warszawa 4 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-09-02 16:00 Ząbkovia Ząbki 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2023-09-02 17:00 Błonianka Błonie 5 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2023-09-02 17:00 MKS Piaseczno 0 : 2 Hutnik Warszawa
2023-09-03 13:00 Oskar Przysucha 0 : 2 KS CK Troszyn
2023-09-03 15:00 Wisła II Płock 7 : 1 Mazur Karczew
Kolejka:   7 -9/10 września
2023-09-08 19:30 Sokół Serock 1 : 3 MKS Piaseczno
2023-09-09 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 1 Wisła II Płock
2023-09-09 13:00 Błonianka Błonie 2 : 1 Oskar Przysucha
2023-09-09 14:00 Józefovia Józefów 5 : 5 Wilga Garwolin
2023-09-09 15:30 Mazur Karczew 1 : 0 Marcovia Marki
2023-09-09 16:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Ząbkovia Ząbki
2023-09-09 16:30 Ursus Warszawa 3 : 2 Drogowiec Jedlińsk
2023-09-09 17:00 KS CK Troszyn 2 : 0 KS Raszyn
2023-09-10 18:00 Hutnik Warszawa 0 : 0 Weszło Warszawa
Kolejka:   8 -16/17 września
2023-09-16 13:00 Ursus Warszawa 1 : 0 Mazur Karczew
2023-09-16 13:00 MKS Piaseczno 2 : 0 Józefovia Józefów
2023-09-16 13:00 Wilga Garwolin 0 : 1 KS CK Troszyn
2023-09-16 13:00 Marcovia Marki 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
2023-09-16 14:00 Ząbkovia Ząbki 2 : 0 Hutnik Warszawa
2023-09-16 15:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Oskar Przysucha
2023-09-16 15:00 KS Raszyn 2 : 1 Błonianka Błonie
2023-09-16 16:00 Wisła II Płock 2 : 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-09-17 14:00 Weszło Warszawa 2 : 0 Sokół Serock
Kolejka:   9 -23/24 września
2023-09-23 11:00 Józefovia Józefów 0 : 2 Weszło Warszawa
2023-09-23 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 3 Ursus Warszawa
2023-09-23 13:00 Błonianka Błonie 4 : 1 Wilga Garwolin
2023-09-23 13:00 Oskar Przysucha 2 : 1 KS Raszyn
2023-09-23 14:00 KS CK Troszyn 5 : 2 MKS Piaseczno
2023-09-23 15:00 Sokół Serock 0 : 4 Ząbkovia Ząbki
2023-09-23 16:00 Mazur Karczew 4 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2023-09-23 16:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 : 2 Marcovia Marki
2023-09-23 19:00 Hutnik Warszawa 1 : 0 Wisła II Płock
Kolejka:   10 -30 września
2023-09-30 12:00 Ursus Warszawa 2 : 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-09-30 13:00 MKS Piaseczno 3 : 1 Błonianka Błonie
2023-09-30 13:00 Wilga Garwolin 3 : 0 Oskar Przysucha
2023-09-30 14:00 Weszło Warszawa 2 : 0 KS CK Troszyn
2023-09-30 15:00 Wisła II Płock 3 : 0 Sokół Serock
2023-09-30 16:00 Mazur Karczew 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
2023-09-30 16:00 Marcovia Marki 0 : 1 Hutnik Warszawa
2023-09-30 16:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 0 Józefovia Józefów
2023-10-01 15:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 KS Raszyn
Kolejka:   11 - 7/8 października
2023-10-06 20:00 Hutnik Warszawa 1 : 1 Ursus Warszawa
2023-10-07 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2023-10-07 13:00 Oskar Przysucha 3 : 3 MKS Piaseczno
2023-10-07 13:00 KS Raszyn 0 : 3 Wilga Garwolin
2023-10-07 14:00 Józefovia Józefów 0 : 2 Wisła II Płock
2023-10-07 15:00 KS CK Troszyn 2 : 1 Ząbkovia Ząbki
2023-10-07 15:00 Sokół Serock 1 : 1 Marcovia Marki
2023-10-07 15:30 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 : 1 Mazur Karczew
2023-10-08 11:00 Błonianka Błonie 1 : 4 Weszło Warszawa
Kolejka:   12 - 14/15 października
2023-10-14 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 6 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-10-14 13:00 MKS Piaseczno 3 : 0 KS Raszyn
2023-10-14 13:00 Marcovia Marki 1 : 1 Józefovia Józefów
2023-10-14 14:00 Wisła II Płock 5 : 0 KS CK Troszyn
2023-10-14 14:00 Weszło Warszawa 2 : 0 Oskar Przysucha
2023-10-14 15:00 Mazur Karczew 0 : 2 Hutnik Warszawa
2023-10-14 15:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 2 Wilga Garwolin
2023-10-14 15:00 Ursus Warszawa 9 : 2 Sokół Serock
2023-10-14 15:00 Ząbkovia Ząbki 2 : 1 Błonianka Błonie
Kolejka:   13 - 21/22 października
2023-10-21 12:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2023-10-21 13:00 KS Raszyn 1 : 4 Weszło Warszawa
2023-10-21 13:00 Oskar Przysucha 1 : 1 Ząbkovia Ząbki
2023-10-21 13:00 Hutnik Warszawa 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2023-10-21 13:00 KS CK Troszyn 3 : 1 Marcovia Marki
2023-10-21 14:00 Wilga Garwolin 3 : 3 MKS Piaseczno
2023-10-21 14:00 Józefovia Józefów 0 : 0 Ursus Warszawa
2023-10-21 15:00 Sokół Serock 3 : 4 Mazur Karczew
2023-10-22 12:30 Błonianka Błonie 0 : 3 Wisła II Płock
Kolejka:   14 - 28/28 października
2023-10-28 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 Sokół Serock
2023-10-28 13:00 Ursus Warszawa 0 : 1 KS CK Troszyn
2023-10-28 13:00 Marcovia Marki 1 : 2 Błonianka Błonie
2023-10-28 13:00 Ząbkovia Ząbki 4 : 1 KS Raszyn
2023-10-28 13:30 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 2 Hutnik Warszawa
2023-10-28 14:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 3 MKS Piaseczno
2023-10-28 14:00 Weszło Warszawa 4 : 0 Wilga Garwolin
2023-10-28 14:30 Mazur Karczew 1 : 2 Józefovia Józefów
2023-10-29 13:30 Wisła II Płock 1 : 0 Oskar Przysucha
Kolejka:   15 - 4/5 listopada
2023-11-04 13:00 MKS Piaseczno 2 : 2 Weszło Warszawa
2023-11-04 13:00 Wilga Garwolin 0 : 3 Ząbkovia Ząbki
2023-11-04 13:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2023-11-04 13:00 Józefovia Józefów 1 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2023-11-04 13:30 KS CK Troszyn 4 : 0 Mazur Karczew
2023-11-04 15:00 Sokół Serock 2 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-11-05 13:00 KS Raszyn 1 : 3 Wisła II Płock
2023-11-05 13:00 Oskar Przysucha 3 : 5 Marcovia Marki
2023-11-05 13:45 Błonianka Błonie 1 : 3 Ursus Warszawa
Kolejka:   16 - 11/12 listopada
2023-11-10 19:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 0 MKS Piaseczno
2023-11-11 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 KS CK Troszyn
2023-11-11 13:00 Mazur Karczew 1 : 3 Błonianka Błonie
2023-11-11 13:00 Ursus Warszawa 2 : 2 Oskar Przysucha
2023-11-11 13:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 : 0 Józefovia Józefów
2023-11-11 13:00 Hutnik Warszawa 5 : 1 Sokół Serock
2023-11-11 13:00 Marcovia Marki 3 : 2 KS Raszyn
2023-11-12 13:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 4 Weszło Warszawa
2023-11-12 13:30 Wisła II Płock 3 : 0 Wilga Garwolin
Kolejka:   17 - 18/19 listopada
2023-11-18 15:00 Sokół Serock 2 : 0 Drogowiec Jedlińsk
2023-11-19 13:00 Oskar Przysucha 1 : 2 Mazur Karczew
2023-11-21 20:00 Ursus Warszawa 1 : 2 KS Raszyn
2023-11-22 18:30 Błonianka Błonie 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2023-11-24 13:00 KS CK Troszyn 1 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2023-11-25 11:00 Józefovia Józefów 0 : 2 Hutnik Warszawa
2024-03-02 12:30 Wilga Garwolin 2 : 0 Marcovia Marki
2024-03-02 13:00 MKS Piaseczno 2 : 1 Wisła II Płock
2024-03-02 17:00 Weszło Warszawa 3 : 4 Ząbkovia Ząbki
Kolejka:   18 - 9/10 marca
2024-03-09 11:00 Weszło Warszawa 3 : 1 Wisła II Płock
2024-03-09 13:00 KS Raszyn 0 : 2 Mazur Karczew
2024-03-09 13:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 0 Błonianka Błonie
2024-03-09 13:00 MKS Piaseczno 2 : 0 Marcovia Marki
2024-03-09 13:00 Wilga Garwolin 1 : 0 Ursus Warszawa
2024-03-09 13:00 Oskar Przysucha 2 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2024-03-09 14:00 Józefovia Józefów 3 : 2 Sokół Serock
2024-03-09 14:30 KS CK Troszyn 3 : 5 Hutnik Warszawa
2024-03-09 15:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Ząbkovia Ząbki
Kolejka:   19 - 16/17 marca
2024-03-16 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 KS Raszyn
2024-03-16 13:00 Mazur Karczew 1 : 1 Wilga Garwolin
2024-03-16 13:00 Sokół Serock 1 : 2 KS CK Troszyn
2024-03-16 13:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 2 Oskar Przysucha
2024-03-16 13:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 Błonianka Błonie
2024-03-16 13:00 Wisła II Płock 1 : 0 Ząbkovia Ząbki
2024-03-16 14:00 Józefovia Józefów 1 : 1 Drogowiec Jedlińsk
2024-03-16 15:00 Ursus Warszawa 3 : 1 MKS Piaseczno
2024-03-16 18:30 Marcovia Marki 1 : 6 Weszło Warszawa
Kolejka:   20 - 23/24 marca
2024-03-23 13:00 MKS Piaseczno 1 : 3 Mazur Karczew
2024-03-23 13:00 Błonianka Błonie 2 : 2 Sokół Serock
2024-03-23 13:00 Wilga Garwolin 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2024-03-23 13:00 KS Raszyn 0 : 8 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-03-23 14:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 2 Wisła II Płock
2024-03-23 14:00 Weszło Warszawa 2 : 0 Ursus Warszawa
2024-03-23 15:00 Oskar Przysucha 0 : 0 Hutnik Warszawa
2024-03-23 15:30 KS CK Troszyn 3 : 0 Józefovia Józefów
2024-03-23 19:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 1 Marcovia Marki
Kolejka:   21 - 28/30 marca
2024-03-28 15:30 Mazur Karczew 0 : 2 Weszło Warszawa
2024-03-29 14:00 Józefovia Józefów 2 : 1 Błonianka Błonie
2024-03-29 15:30 Ursus Warszawa 1 : 3 Ząbkovia Ząbki
2024-03-29 16:30 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 : 4 Wilga Garwolin
2024-03-30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 MKS Piaseczno
2024-03-30 13:00 Sokół Serock 1 : 4 Oskar Przysucha
2024-03-30 13:00 Hutnik Warszawa 2 : 0 KS Raszyn
2024-03-30 13:00 Marcovia Marki 1 : 2 Wisła II Płock
2024-03-30 15:00 KS CK Troszyn 2 : 0 Drogowiec Jedlińsk
Kolejka:   22 - 6/7 kwietnia
2024-04-06 13:00 KS Raszyn 2 : 0 Sokół Serock
2024-04-06 13:00 MKS Piaseczno 1 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-04-06 15:00 Ząbkovia Ząbki 5 : 1 Mazur Karczew
2024-04-06 15:00 Oskar Przysucha 0 : 2 Józefovia Józefów
2024-04-06 15:00 Błonianka Błonie 1 : 1 KS CK Troszyn
2024-04-06 16:00 Drogowiec Jedlińsk 4 : 1 Marcovia Marki
2024-04-06 16:00 Wilga Garwolin 2 : 4 Hutnik Warszawa
2024-04-06 18:30 Weszło Warszawa 2 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
2024-04-07 13:30 Wisła II Płock 1 : 1 Ursus Warszawa
Kolejka:   23 - 13/14 kwietnia
2024-04-13 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Ząbkovia Ząbki
2024-04-13 13:00 Hutnik Warszawa 3 : 2 MKS Piaseczno
2024-04-13 13:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 : 4 Weszło Warszawa
2024-04-13 14:00 Józefovia Józefów 1 : 0 KS Raszyn
2024-04-13 15:00 KS CK Troszyn 1 : 1 Oskar Przysucha
2024-04-13 15:00 Sokół Serock 1 : 2 Wilga Garwolin
2024-04-13 15:00 Ursus Warszawa 0 : 0 Marcovia Marki
2024-04-13 16:00 Mazur Karczew 0 : 1 Wisła II Płock
2024-04-13 16:00 Drogowiec Jedlińsk 1 : 4 Błonianka Błonie
Kolejka:   24 - 20/21 kwietnia
2024-04-20 11:00 Wilga Garwolin 2 : 3 Józefovia Józefów
2024-04-20 13:00 Marcovia Marki 2 : 1 Mazur Karczew
2024-04-20 13:00 MKS Piaseczno 1 : 0 Sokół Serock
2024-04-20 13:30 Wisła II Płock 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2024-04-20 14:00 Oskar Przysucha 1 : 1 Błonianka Błonie
2024-04-20 15:00 KS Raszyn 0 : 9 KS CK Troszyn
2024-04-20 16:00 Drogowiec Jedlińsk 0 : 1 Ursus Warszawa
2024-04-20 17:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-04-20 19:00 Weszło Warszawa - : - Hutnik Warszawa
Kolejka:   25 - 27/28 kwietnia
2024-04-26 17:30 Błonianka Błonie - : - KS Raszyn
2024-04-27 11:00 Oskar Przysucha - : - Drogowiec Jedlińsk
2024-04-27 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - : - Marcovia Marki
2024-04-27 13:00 Hutnik Warszawa - : - Ząbkovia Ząbki
2024-04-27 14:00 KS CK Troszyn - : - Wilga Garwolin
2024-04-27 14:00 Józefovia Józefów - : - MKS Piaseczno
2024-04-27 15:00 Sokół Serock - : - Weszło Warszawa
2024-04-27 16:00 Mazur Karczew - : - Ursus Warszawa
2024-04-27 17:00 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - Wisła II Płock
Kolejka:   26 - 4/5 maja
2024-05-01 16:00 Ząbkovia Ząbki - : - Sokół Serock
2024-05-04 Drogowiec Jedlińsk - : - Mazur Karczew
2024-05-04 Marcovia Marki - : - Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-05-04 Ursus Warszawa - : - Mszczonowianka Mszczonów
2024-05-04 Wisła II Płock - : - Hutnik Warszawa
2024-05-04 MKS Piaseczno - : - KS CK Troszyn
2024-05-04 13:00 KS Raszyn - : - Oskar Przysucha
2024-05-04 14:00 Weszło Warszawa - : - Józefovia Józefów
2024-05-04 16:00 Wilga Garwolin - : - Błonianka Błonie
Kolejka:   27 - 8 maja
2024-05-08 Mszczonowianka Mszczonów - : - Mazur Karczew
2024-05-08 KS Raszyn - : - Drogowiec Jedlińsk
2024-05-08 Oskar Przysucha - : - Wilga Garwolin
2024-05-08 Błonianka Błonie - : - MKS Piaseczno
2024-05-08 KS CK Troszyn - : - Weszło Warszawa
2024-05-08 Józefovia Józefów - : - Ząbkovia Ząbki
2024-05-08 Sokół Serock - : - Wisła II Płock
2024-05-08 Hutnik Warszawa - : - Marcovia Marki
2024-05-08 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - Ursus Warszawa
Kolejka:   28 - 11/12 maja
2024-05-11 Mazur Karczew - : - Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-05-11 Drogowiec Jedlińsk - : - Mszczonowianka Mszczonów
2024-05-11 Ursus Warszawa - : - Hutnik Warszawa
2024-05-11 Marcovia Marki - : - Sokół Serock
2024-05-11 Wisła II Płock - : - Józefovia Józefów
2024-05-11 Ząbkovia Ząbki - : - KS CK Troszyn
2024-05-11 Weszło Warszawa - : - Błonianka Błonie
2024-05-11 MKS Piaseczno - : - Oskar Przysucha
2024-05-11 Wilga Garwolin - : - KS Raszyn
Kolejka:   29 - 18/19 maja
2024-05-18 Wilga Garwolin - : - Drogowiec Jedlińsk
2024-05-18 KS Raszyn - : - MKS Piaseczno
2024-05-18 Oskar Przysucha - : - Weszło Warszawa
2024-05-18 Błonianka Błonie - : - Ząbkovia Ząbki
2024-05-18 KS CK Troszyn - : - Wisła II Płock
2024-05-18 Józefovia Józefów - : - Marcovia Marki
2024-05-18 Sokół Serock - : - Ursus Warszawa
2024-05-18 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - Mszczonowianka Mszczonów
2024-05-18 18:00 Hutnik Warszawa - : - Mazur Karczew
Kolejka:   30 - 25/26 maja
2024-05-25 Mazur Karczew - : - Sokół Serock
2024-05-25 Drogowiec Jedlińsk - : - Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-05-25 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - Hutnik Warszawa
2024-05-25 Ursus Warszawa - : - Józefovia Józefów
2024-05-25 Marcovia Marki - : - KS CK Troszyn
2024-05-25 Wisła II Płock - : - Błonianka Błonie
2024-05-25 Ząbkovia Ząbki - : - Oskar Przysucha
2024-05-25 Weszło Warszawa - : - KS Raszyn
2024-05-25 MKS Piaseczno - : - Wilga Garwolin
Kolejka:   31 - 1/2 czerwca
2024-06-01 MKS Piaseczno - : - Drogowiec Jedlińsk
2024-06-01 Wilga Garwolin - : - Weszło Warszawa
2024-06-01 KS Raszyn - : - Ząbkovia Ząbki
2024-06-01 Oskar Przysucha - : - Wisła II Płock
2024-06-01 Błonianka Błonie - : - Marcovia Marki
2024-06-01 KS CK Troszyn - : - Ursus Warszawa
2024-06-01 Sokół Serock - : - Mszczonowianka Mszczonów
2024-06-01 Hutnik Warszawa - : - Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-06-01 14:00 Józefovia Józefów - : - Mazur Karczew
Kolejka:   32 - 8/9 czerwca
2024-06-08 Mazur Karczew - : - KS CK Troszyn
2024-06-08 Drogowiec Jedlińsk - : - Hutnik Warszawa
2024-06-08 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - Sokół Serock
2024-06-08 Mszczonowianka Mszczonów - : - Józefovia Józefów
2024-06-08 Ursus Warszawa - : - Błonianka Błonie
2024-06-08 Marcovia Marki - : - Oskar Przysucha
2024-06-08 Wisła II Płock - : - KS Raszyn
2024-06-08 Ząbkovia Ząbki - : - Wilga Garwolin
2024-06-08 Weszło Warszawa - : - MKS Piaseczno
Kolejka:   33 - 15/16 czerwca
2024-06-15 Błonianka Błonie - : - Mazur Karczew
2024-06-15 Weszło Warszawa - : - Drogowiec Jedlińsk
2024-06-15 MKS Piaseczno - : - Ząbkovia Ząbki
2024-06-15 Wilga Garwolin - : - Wisła II Płock
2024-06-15 KS Raszyn - : - Marcovia Marki
2024-06-15 Oskar Przysucha - : - Ursus Warszawa
2024-06-15 KS CK Troszyn - : - Mszczonowianka Mszczonów
2024-06-15 Józefovia Józefów - : - Mazovia Mińsk Mazowiecki
2024-06-15 Sokół Serock - : - Hutnik Warszawa
Kolejka:   34 - 22/23 czerwca
2024-06-22 KS Raszyn - : - Ursus Warszawa
2024-06-22 Drogowiec Jedlińsk - : - Sokół Serock
2024-06-22 Hutnik Warszawa - : - Józefovia Józefów
2024-06-22 Mazovia Mińsk Mazowiecki - : - KS CK Troszyn
2024-06-22 Mszczonowianka Mszczonów - : - Błonianka Błonie
2024-06-22 Marcovia Marki - : - Wilga Garwolin
2024-06-22 Wisła II Płock - : - MKS Piaseczno
2024-06-22 Ząbkovia Ząbki - : - Weszło Warszawa
2024-06-22 17:00 Mazur Karczew - : - Oskar Przysucha
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.