DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Południowa
2018 / 2019
Kolejka:   1 - 11/12 sierpnia
2018-08-11 11:00 Mazur Karczew 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
2018-08-11 11:00 Pilica Białobrzegi 4 : 2 Błonianka Błonie
2018-08-11 11:00 Oskar Przysucha 3 : 0 LKS Promna
2018-08-11 11:00 Sparta Jazgarzew 0 : 6 MKS Piaseczno
2018-08-11 12:00 KS Raszyn 0 : 4 Energia Kozienice
2018-08-11 16:00 Orzeł Unin 0 : 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-12 11:00 Radomiak II Radom 5 : 0 Perła Złotokłos
2018-08-12 12:00 Wilga Garwolin 2 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka:   2 - 15 sierpnia
2018-08-15 11:00 LKS Promna 0 : 4 Sparta Jazgarzew
2018-08-15 11:00 Energia Kozienice 0 : 1 Oskar Przysucha
2018-08-15 11:00 Błonianka Błonie 1 : 1 KS Raszyn
2018-08-15 11:00 Radomiak II Radom 4 : 0 Orzeł Unin
2018-08-15 11:00 Perła Złotokłos 0 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
2018-08-15 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 2 Znicz II Pruszków
2018-08-15 17:00 MKS Piaseczno 3 : 2 Mazur Karczew
2018-08-15 17:00 Wilga Garwolin 0 : 1 Pilica Białobrzegi
Kolejka:   3 - 18/19 sierpnia
2018-08-18 11:00 Mazur Karczew 2 : 1 LKS Promna
2018-08-18 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Energia Kozienice
2018-08-18 11:00 MKS Piaseczno 3 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2018-08-18 12:00 KS Raszyn 2 : 1 Wilga Garwolin
2018-08-18 17:00 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-08-18 17:00 Oskar Przysucha 3 : 0 Błonianka Błonie
2018-08-19 11:00 Znicz II Pruszków 1 : 2 Radomiak II Radom
2018-08-19 16:00 Orzeł Unin 6 : 0 Perła Złotokłos
Kolejka:   4 - 25/26 sierpnia
2018-08-25 11:00 Błonianka Błonie 1 : 1 Sparta Jazgarzew
2018-08-25 12:00 Energia Kozienice 1 : 3 Mazur Karczew
2018-08-25 12:00 Pilica Białobrzegi 7 : 0 Radomiak II Radom
2018-08-25 12:00 Orzeł Unin 1 : 0 Znicz II Pruszków
2018-08-25 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 1 KS Raszyn
2018-08-25 17:00 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
2018-08-25 17:00 Wilga Garwolin 0 : 2 Oskar Przysucha
2018-08-25 17:00 Perła Złotokłos 1 : 2 MKS Piaseczno
Kolejka:   5 - 1/2 września
2018-09-01 11:00 Mazur Karczew 0 : 2 Błonianka Błonie
2018-09-01 11:00 Pilica Białobrzegi 7 : 0 Orzeł Unin
2018-09-01 11:00 MKS Piaseczno 0 : 0 LKS Promna
2018-09-01 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Wilga Garwolin
2018-09-01 12:30 KS Raszyn 4 : 1 Radomiak II Radom
2018-09-01 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Energia Kozienice
2018-09-01 17:00 Oskar Przysucha 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-09-02 11:00 Znicz II Pruszków 3 : 0 Perła Złotokłos
Kolejka:   6 - 8/9 września
2018-09-08 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Sparta Jazgarzew
2018-09-08 16:30 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
2018-09-08 16:30 Perła Złotokłos 1 : 3 LKS Promna
2018-09-09 11:00 Znicz II Pruszków 0 : 2 Pilica Białobrzegi
2018-09-09 11:00 Błonianka Błonie 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
2018-09-09 16:00 Orzeł Unin 0 : 1 KS Raszyn
2018-09-09 16:00 Energia Kozienice 1 : 4 MKS Piaseczno
2018-09-09 17:00 Oskar Przysucha 3 : 3 Radomiak II Radom
Kolejka:   7 - 15/16 września
2018-09-15 11:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Błonianka Błonie
2018-09-15 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Radomiak II Radom
2018-09-15 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Wilga Garwolin
2018-09-15 14:00 KS Raszyn 1 : 3 Znicz II Pruszków
2018-09-15 14:00 LKS Promna 0 : 1 Energia Kozienice
2018-09-15 16:00 Pilica Białobrzegi 5 : 0 Perła Złotokłos
2018-09-15 16:00 Oskar Przysucha 3 : 1 Orzeł Unin
2018-09-15 16:30 Mazur Karczew 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka:   8 - 22/23 września
2018-09-22 11:00 Błonianka Błonie 3 : 0 LKS Promna
2018-09-22 11:00 Wilga Garwolin 3 : 6 MKS Piaseczno
2018-09-22 11:00 Znicz II Pruszków 0 : 1 Oskar Przysucha
2018-09-22 12:00 Orzeł Unin 5 : 1 Sparta Jazgarzew
2018-09-22 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2018-09-22 16:00 Pilica Białobrzegi 5 : 0 KS Raszyn
2018-09-22 16:00 Perła Złotokłos 0 : 1 Energia Kozienice
2018-09-23 11:00 Radomiak II Radom 4 : 1 Mazur Karczew
Kolejka:   9 - 29/30 września
2018-09-29 11:00 LKS Promna 1 : 1 Wilga Garwolin
2018-09-29 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Znicz II Pruszków
2018-09-29 12:00 Mazur Karczew 1 : 1 Orzeł Unin
2018-09-29 14:00 Energia Kozienice 0 : 2 Błonianka Błonie
2018-09-29 15:00 KS Raszyn 3 : 0 Perła Złotokłos
2018-09-29 15:30 Oskar Przysucha 1 : 5 Pilica Białobrzegi
2018-09-29 17:00 MKS Piaseczno 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-09-30 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Radomiak II Radom
Kolejka:   10 - 6/7 października
2018-10-06 12:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 : 1 LKS Promna
2018-10-06 12:00 KS Raszyn 0 : 2 Oskar Przysucha
2018-10-06 15:00 Pilica Białobrzegi 5 : 0 Sparta Jazgarzew
2018-10-06 15:30 Perła Złotokłos 0 : 5 Błonianka Błonie
2018-10-06 15:30 Wilga Garwolin 2 : 4 Energia Kozienice
2018-10-07 11:00 Znicz II Pruszków 1 : 2 Mazur Karczew
2018-10-07 11:00 Radomiak II Radom 3 : 1 MKS Piaseczno
2018-10-07 15:00 Orzeł Unin 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka:   11 - 13/14 października
2018-10-13 11:00 MKS Piaseczno 6 : 1 Orzeł Unin
2018-10-13 11:00 LKS Promna 1 : 0 Radomiak II Radom
2018-10-13 11:00 Błonianka Błonie 3 : 2 Wilga Garwolin
2018-10-13 12:00 Energia Kozienice 1 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-10-13 15:00 Mazur Karczew 1 : 1 Pilica Białobrzegi
2018-10-13 15:00 Oskar Przysucha 7 : 0 Perła Złotokłos
2018-10-13 15:00 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Znicz II Pruszków
2018-10-13 15:30 Sparta Jazgarzew 0 : 4 KS Raszyn
Kolejka:   12 - 20/21 października
2018-10-20 12:00 Znicz II Pruszków 3 : 0 MKS Piaseczno
2018-10-20 12:00 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
2018-10-20 14:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 0 Błonianka Błonie
2018-10-20 15:00 Mazur Karczew 6 : 1 KS Raszyn
2018-10-20 15:00 Oskar Przysucha 4 : 0 Sparta Jazgarzew
2018-10-21 11:00 Radomiak II Radom 1 : 1 Energia Kozienice
2018-10-21 14:00 Orzeł Unin 1 : 2 LKS Promna
2018-10-21 14:30 Perła Złotokłos 0 : 3 Wilga Garwolin
Kolejka:   13 - 27/28 października
2018-10-27 11:00 Sparta Jazgarzew 5 : 0 Perła Złotokłos
2018-10-27 11:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Pilica Białobrzegi
2018-10-27 11:00 Błonianka Błonie 4 : 0 Radomiak II Radom
2018-10-27 12:00 Energia Kozienice 3 : 1 Orzeł Unin
2018-10-27 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 KS Raszyn
2018-10-27 13:30 Mazur Karczew 2 : 1 Oskar Przysucha
2018-10-27 13:30 Wilga Garwolin 0 : 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-10-28 11:00 LKS Promna 2 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka:   14 - 3/4 listopada
2018-11-03 11:00 Wilga Garwolin 2 : 1 Radomiak II Radom
2018-11-03 13:00 Pilica Białobrzegi 1 : 1 LKS Promna
2018-11-03 13:30 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Mazur Karczew
2018-11-03 13:30 Perła Złotokłos 0 : 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2018-11-03 13:30 Oskar Przysucha 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
2018-11-04 12:15 KS Raszyn 2 : 3 MKS Piaseczno
2018-11-04 13:00 Orzeł Unin 1 : 6 Błonianka Błonie
2018-11-04 14:30 Znicz II Pruszków 3 : 0 Energia Kozienice
Kolejka:   15 - 10/11 listopada
2018-11-10 11:00 Mazur Karczew 2 : 0 Perła Złotokłos
2018-11-10 11:00 MKS Piaseczno 1 : 0 Oskar Przysucha
2018-11-10 11:00 Energia Kozienice 3 : 5 Pilica Białobrzegi
2018-11-10 11:00 Błonianka Błonie 2 : 1 Znicz II Pruszków
2018-11-10 12:30 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Sparta Jazgarzew
2018-11-10 13:00 Wilga Garwolin 1 : 1 Orzeł Unin
2018-11-10 13:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Radomiak II Radom
2018-11-12 11:00 LKS Promna 0 : 2 KS Raszyn
Kolejka:   16 - 17/18 listopada
2018-11-17 Błonianka Błonie - : - Pilica Białobrzegi
2018-11-17 11:00 Energia Kozienice - : - KS Raszyn
2018-11-17 11:00 MKS Piaseczno - : - Sparta Jazgarzew
2018-11-17 12:00 Perła Złotokłos - : - Radomiak II Radom
2018-11-17 12:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - : - Orzeł Unin
2018-11-17 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - : - Mazur Karczew
2018-11-18 11:00 Znicz II Pruszków - : - Wilga Garwolin
2018-11-18 11:00 LKS Promna - : - Oskar Przysucha
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.