DRUŻYNAMazur II Karczew
Warszawska Klasa A Seniorów gr.2
2023 / 2024
Kolejka:   1 -19/20 sierpnia
2023-08-19 15:00 Wesoła Warszawa 3 : 3 Józefovia II Józefów
2023-08-19 15:30 KS Glinianka 4 : 1 Drukarz II Warszawa
2023-08-19 16:00 Targówek 1953 Warszawa 3 : 2 Orzeł Parysów
2023-08-20 13:00 Brychczy Warszawa 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2023-08-20 14:00 Zły Warszawa 2 : 1 Wisła Dziecinów
2023-08-20 17:00 Eskadra Warszawa 1 : 4 Advit Wiązowna
2023-08-20 17:00 Victoria II Sulejówek 0 : 0 Mazur II Karczew
Kolejka:   2 -26/27 sierpnia
2023-08-26 13:30 Drukarz II Warszawa 2 : 4 Mazur II Karczew
2023-08-26 14:00 Józefovia II Józefów 2 : 2 Victoria II Sulejówek
2023-08-26 14:00 Advit Wiązowna 7 : 1 Brychczy Warszawa
2023-08-26 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 4 Wesoła Warszawa
2023-08-26 17:00 KS Glinianka 3 : 3 Targówek 1953 Warszawa
2023-08-27 11:00 Orzeł Parysów 1 : 2 Zły Warszawa
2023-08-27 17:00 Wisła Dziecinów 3 : 2 Eskadra Warszawa
Kolejka:   3 -2/3 września
2023-09-02 12:45 Eskadra Warszawa 2 : 4 Orzeł Parysów
2023-09-03 Wesoła Warszawa 0 : 3 Advit Wiązowna
2023-09-03 Victoria II Sulejówek 7 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2023-09-03 12:30 Mazur II Karczew 3 : 1 Józefovia II Józefów
2023-09-03 14:00 Zły Warszawa 0 : 0 KS Glinianka
2023-09-03 16:00 Brychczy Warszawa 1 : 4 Wisła Dziecinów
2023-09-03 18:30 Targówek 1953 Warszawa 1 : 4 Drukarz II Warszawa
Kolejka:   4 -9/10 września
2023-09-09 11:00 Wisła Dziecinów 1 : 0 Wesoła Warszawa
2023-09-09 14:00 Advit Wiązowna 0 : 0 Victoria II Sulejówek
2023-09-09 16:15 Józefovia II Józefów 4 : 1 Drukarz II Warszawa
2023-09-09 16:30 KS Glinianka 0 : 5 Eskadra Warszawa
2023-09-09 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 3 Mazur II Karczew
2023-09-10 12:00 Orzeł Parysów 0 : 3 Brychczy Warszawa
2023-09-10 18:00 Targówek 1953 Warszawa 2 : 2 Zły Warszawa
Kolejka:   5 -16/17 września
2023-09-16 12:45 Eskadra Warszawa 10 : 1 Targówek 1953 Warszawa
2023-09-16 14:00 Józefovia II Józefów 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2023-09-16 16:00 Brychczy Warszawa 1 : 2 KS Glinianka
2023-09-16 16:00 Wesoła Warszawa 4 : 2 Orzeł Parysów
2023-09-17 11:00 Victoria II Sulejówek 1 : 1 Wisła Dziecinów
2023-09-17 12:00 Mazur II Karczew 1 : 0 Advit Wiązowna
2023-09-17 12:00 Zły Warszawa 0 : 0 Drukarz II Warszawa
Kolejka:   6 -23/24 września
2023-09-23 12:30 Zły Warszawa 1 : 3 Eskadra Warszawa
2023-09-23 14:00 Advit Wiązowna 1 : 2 Józefovia II Józefów
2023-09-23 16:00 Wisła Dziecinów 2 : 2 Mazur II Karczew
2023-09-23 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 5 Drukarz II Warszawa
2023-09-23 16:00 KS Glinianka 0 : 2 Wesoła Warszawa
2023-09-24 16:00 Orzeł Parysów 2 : 2 Victoria II Sulejówek
2023-09-24 18:00 Targówek 1953 Warszawa 1 : 2 Brychczy Warszawa
Kolejka:   7 -1 października
2023-09-30 12:45 Eskadra Warszawa 2 : 1 Drukarz II Warszawa
2023-09-30 15:00 Wesoła Warszawa 2 : 2 Targówek 1953 Warszawa
2023-09-30 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 6 Advit Wiązowna
2023-10-01 11:00 Victoria II Sulejówek 3 : 1 KS Glinianka
2023-10-01 13:00 Brychczy Warszawa 1 : 1 Zły Warszawa
2023-10-01 14:00 Józefovia II Józefów 1 : 1 Wisła Dziecinów
2023-11-24 19:45 Mazur II Karczew 3 : 1 Orzeł Parysów
Kolejka:   8 - 7/8 października
2023-10-07 12:45 Eskadra Warszawa 5 : 6 Brychczy Warszawa
2023-10-07 15:30 KS Glinianka 2 : 4 Mazur II Karczew
2023-10-07 17:30 Targówek 1953 Warszawa 1 : 4 Victoria II Sulejówek
2023-10-08 11:00 Drukarz II Warszawa 2 : 2 Advit Wiązowna
2023-10-08 12:30 Zły Warszawa 0 : 2 Wesoła Warszawa
2023-10-08 13:00 Orzeł Parysów 1 : 3 Józefovia II Józefów
2023-10-08 15:30 Wisła Dziecinów 1 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
Kolejka:   9 - 14/15 października
2023-10-14 12:00 Józefovia II Józefów 0 : 3 KS Glinianka
2023-10-14 14:00 Advit Wiązowna 5 : 0 Wisła Dziecinów
2023-10-14 15:00 Wesoła Warszawa 2 : 4 Eskadra Warszawa
2023-10-14 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 4 Orzeł Parysów
2023-10-15 10:00 Victoria II Sulejówek 1 : 0 Zły Warszawa
2023-10-15 13:00 Mazur II Karczew 8 : 1 Targówek 1953 Warszawa
2023-10-15 13:00 Brychczy Warszawa 0 : 1 Drukarz II Warszawa
Kolejka:   10 - 21/22 października
2023-10-21 11:00 Orzeł Parysów 2 : 4 Advit Wiązowna
2023-10-21 15:00 KS Glinianka 2 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2023-10-22 10:00 Drukarz II Warszawa 0 : 3 Wisła Dziecinów
2023-10-22 16:00 Targówek 1953 Warszawa 2 : 1 Józefovia II Józefów
2023-11-08 20:00 Zły Warszawa 2 : 2 Mazur II Karczew
2023-11-15 20:00 Victoria II Sulejówek 4 : 3 Eskadra Warszawa
2023-11-18 13:00 Brychczy Warszawa 6 : 3 Wesoła Warszawa
Kolejka:   11 - 28/28 października
2023-10-28 13:30 Wesoła Warszawa 8 : 1 Drukarz II Warszawa
2023-10-28 13:30 Advit Wiązowna 5 : 0 KS Glinianka
2023-10-28 14:00 Józefovia II Józefów 1 : 0 Zły Warszawa
2023-10-28 15:30 Vulcan Wólka Mlądzka 0 : 3 Targówek 1953 Warszawa
2023-10-29 11:00 Orzeł Parysów 6 : 1 Wisła Dziecinów
2023-10-29 12:30 Mazur II Karczew 4 : 1 Eskadra Warszawa
2023-10-29 12:30 Victoria II Sulejówek 3 : 1 Brychczy Warszawa
Kolejka:   12 - 4/5 listopada
2023-11-04 13:30 KS Glinianka 1 : 4 Wisła Dziecinów
2023-11-04 13:30 Zły Warszawa 3 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2023-11-04 17:00 Wesoła Warszawa 1 : 2 Victoria II Sulejówek
2023-11-04 17:00 Targówek 1953 Warszawa 0 : 4 Advit Wiązowna
2023-11-05 12:45 Eskadra Warszawa 4 : 0 Józefovia II Józefów
2023-11-05 13:00 Brychczy Warszawa 0 : 3 Mazur II Karczew
2023-11-05 14:30 Drukarz II Warszawa 2 : 3 Orzeł Parysów
Kolejka:   13 - 11/12 listopada
2023-11-11 11:00 Wisła Dziecinów 6 : 2 Targówek 1953 Warszawa
2023-11-11 12:00 Józefovia II Józefów 0 : 3 Brychczy Warszawa
2023-11-11 13:00 Zły Warszawa 2 : 4 Advit Wiązowna
2023-11-11 13:30 KS Glinianka 1 : 3 Orzeł Parysów
2023-11-11 15:00 Vulcan Wólka Mlądzka 1 : 2 Eskadra Warszawa
2023-11-11 16:00 Victoria II Sulejówek 3 : 2 Drukarz II Warszawa
2023-11-12 12:00 Mazur II Karczew 3 : 0 Wesoła Warszawa
Kolejka:   14 - 23/24 marca
2024-03-23 14:00 Advit Wiązowna 2 : 0 Eskadra Warszawa
2024-03-23 15:00 Drukarz II Warszawa 4 : 1 KS Glinianka
2024-03-23 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 3 Brychczy Warszawa
2024-03-24 11:00 Orzeł Parysów 7 : 1 Targówek 1953 Warszawa
2024-03-24 12:00 Józefovia II Józefów 2 : 4 Wesoła Warszawa
2024-03-24 12:30 Mazur II Karczew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
2024-03-24 13:00 Wisła Dziecinów 3 : 0 Zły Warszawa
Kolejka:   15 - 29/30 marca
2024-03-29 16:00 Eskadra Warszawa 4 : 1 Wisła Dziecinów
2024-03-29 18:00 Mazur II Karczew 3 : 1 Drukarz II Warszawa
2024-03-29 19:00 Wesoła Warszawa 1 : 3 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-03-30 11:00 Victoria II Sulejówek 2 : 4 Józefovia II Józefów
2024-03-30 12:00 Brychczy Warszawa 0 : 3 Advit Wiązowna
2024-03-30 12:00 Zły Warszawa 4 : 4 Orzeł Parysów
2024-03-30 14:00 Targówek 1953 Warszawa 1 : 2 KS Glinianka
Kolejka:   16 - 6/7 kwietnia
2024-04-05 20:00 Advit Wiązowna 4 : 0 Wesoła Warszawa
2024-04-06 15:30 Orzeł Parysów 7 : 1 Eskadra Warszawa
2024-04-06 16:30 KS Glinianka 2 : 3 Zły Warszawa
2024-04-06 17:30 Vulcan Wólka Mlądzka 2 : 1 Victoria II Sulejówek
2024-04-07 12:00 Drukarz II Warszawa 5 : 0 Targówek 1953 Warszawa
2024-04-07 13:00 Wisła Dziecinów 0 : 2 Brychczy Warszawa
2024-04-07 16:00 Józefovia II Józefów 1 : 2 Mazur II Karczew
Kolejka:   17 - 13/14 kwietnia
2024-04-13 11:00 Drukarz II Warszawa 1 : 1 Józefovia II Józefów
2024-04-13 13:00 Brychczy Warszawa 1 : 1 Orzeł Parysów
2024-04-13 14:00 Wesoła Warszawa 0 : 5 Wisła Dziecinów
2024-04-13 16:30 Zły Warszawa 2 : 1 Targówek 1953 Warszawa
2024-04-14 12:30 Mazur II Karczew 2 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-04-14 15:00 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Advit Wiązowna
2024-04-14 17:00 Eskadra Warszawa 4 : 0 KS Glinianka
Kolejka:   18 - 20/21 kwietnia
2024-04-20 14:00 Advit Wiązowna 4 : 1 Mazur II Karczew
2024-04-20 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 3 Józefovia II Józefów
2024-04-20 17:00 Wisła Dziecinów 2 : 3 Victoria II Sulejówek
2024-04-20 17:00 Orzeł Parysów 6 : 1 Wesoła Warszawa
2024-04-20 17:00 KS Glinianka 3 : 2 Brychczy Warszawa
2024-04-21 12:00 Drukarz II Warszawa 4 : 2 Zły Warszawa
2024-04-21 14:30 Targówek 1953 Warszawa 0 : 1 Eskadra Warszawa
Kolejka:   19 - 27/28 kwietnia
2024-04-27 10:00 Wesoła Warszawa 2 : 3 KS Glinianka
2024-04-27 11:00 Drukarz II Warszawa 1 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-04-27 13:00 Brychczy Warszawa 4 : 2 Targówek 1953 Warszawa
2024-04-27 16:00 Józefovia II Józefów 1 : 3 Advit Wiązowna
2024-04-28 11:00 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Orzeł Parysów
2024-04-28 12:30 Mazur II Karczew 5 : 2 Wisła Dziecinów
2024-04-28 16:00 Eskadra Warszawa 2 : 2 Zły Warszawa
Kolejka:   20 - 4/5 maja
2024-05-01 11:00 Orzeł Parysów 3 : 1 Mazur II Karczew
2024-05-04 16:00 KS Glinianka 1 : 3 Victoria II Sulejówek
2024-05-05 12:00 Drukarz II Warszawa 0 : 2 Eskadra Warszawa
2024-05-05 15:00 Targówek 1953 Warszawa 3 : 4 Wesoła Warszawa
2024-05-06 20:15 Zły Warszawa 3 : 1 Brychczy Warszawa
2024-05-08 19:30 Advit Wiązowna 3 : 1 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-05-22 18:30 Wisła Dziecinów 4 : 3 Józefovia II Józefów
Kolejka:   21 - 11/12 maja
2024-05-11 11:00 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 4 Wisła Dziecinów
2024-05-11 12:00 Advit Wiązowna 6 : 0 Drukarz II Warszawa
2024-05-11 14:00 Józefovia II Józefów 4 : 3 Orzeł Parysów
2024-05-12 12:00 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Targówek 1953 Warszawa
2024-05-12 12:30 Mazur II Karczew 3 : 1 KS Glinianka
2024-05-12 13:00 Brychczy Warszawa 2 : 4 Eskadra Warszawa
2024-05-12 16:30 Wesoła Warszawa 0 : 1 Zły Warszawa
Kolejka:   22 - 18/19 maja
2024-05-18 12:00 Drukarz II Warszawa 1 : 1 Brychczy Warszawa
2024-05-18 13:00 KS Glinianka 3 : 5 Józefovia II Józefów
2024-05-18 14:00 Targówek 1953 Warszawa 0 : 5 Mazur II Karczew
2024-05-18 16:30 Zły Warszawa 1 : 4 Victoria II Sulejówek
2024-05-19 16:00 Eskadra Warszawa 1 : 3 Wesoła Warszawa
2024-05-19 18:00 Orzeł Parysów 4 : 0 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-05-19 18:00 Wisła Dziecinów 1 : 1 Advit Wiązowna
Kolejka:   23 - 25/26 maja
2024-05-25 14:00 Advit Wiązowna 2 : 3 Orzeł Parysów
2024-05-25 16:00 Eskadra Warszawa 0 : 2 Victoria II Sulejówek
2024-05-25 16:00 Józefovia II Józefów 6 : 2 Targówek 1953 Warszawa
2024-05-25 16:45 Wesoła Warszawa 5 : 1 Brychczy Warszawa
2024-05-25 18:00 Vulcan Wólka Mlądzka 4 : 1 KS Glinianka
2024-05-26 12:30 Mazur II Karczew 3 : 0 Zły Warszawa
2024-05-26 13:00 Wisła Dziecinów 1 : 1 Drukarz II Warszawa
Kolejka:   24 - 1/2 czerwca
2024-05-29 19:00 KS Glinianka 1 : 6 Advit Wiązowna
2024-06-01 10:00 Wisła Dziecinów 2 : 4 Orzeł Parysów
2024-06-01 14:30 Zły Warszawa 2 : 3 Józefovia II Józefów
2024-06-01 15:00 Drukarz II Warszawa 6 : 2 Wesoła Warszawa
2024-06-01 18:00 Targówek 1953 Warszawa 4 : 4 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-06-02 18:15 Eskadra Warszawa 0 : 6 Mazur II Karczew
2024-06-04 19:30 Brychczy Warszawa 3 : 1 Victoria II Sulejówek
Kolejka:   25 - 8/9 czerwca
2024-06-07 20:00 Advit Wiązowna 3 : 0 Targówek 1953 Warszawa
2024-06-08 17:00 Orzeł Parysów 3 : 1 Drukarz II Warszawa
2024-06-08 18:00 Vulcan Wólka Mlądzka 3 : 2 Zły Warszawa
2024-06-08 18:30 Mazur II Karczew 6 : 1 Brychczy Warszawa
2024-06-09 15:00 Wisła Dziecinów 5 : 0 KS Glinianka
2024-06-09 18:00 Józefovia II Józefów 2 : 5 Eskadra Warszawa
2024-06-09 19:00 Victoria II Sulejówek 1 : 3 Wesoła Warszawa
Kolejka:   26 - 15/16 czerwca
2024-06-15 11:00 Wesoła Warszawa 4 : 5 Mazur II Karczew
2024-06-15 11:00 Targówek 1953 Warszawa 3 : 8 Wisła Dziecinów
2024-06-15 11:00 Eskadra Warszawa 5 : 2 Vulcan Wólka Mlądzka
2024-06-15 11:00 Advit Wiązowna 1 : 2 Zły Warszawa
2024-06-15 11:00 Brychczy Warszawa 2 : 5 Józefovia II Józefów
2024-06-15 11:00 Drukarz II Warszawa 2 : 0 Victoria II Sulejówek
2024-06-15 11:00 Orzeł Parysów 0 : 1 KS Glinianka
Kontakt z trenerem:
Jakub Olszewski
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.