DRUŻYNAMazur II Karczew U-15 (2005)
Warszawska III Liga Trampkarzy U-15 gr.1 (Jesień 2019)
2019 / 2020
Kolejka:   1 - 24/25 sierpnia
2019-08-25 Life Siennica 8 : 0 ŁKS Łochów
2019-08-25 Wisła Maciejowice 5 : 2 Promnik Łaskarzew
2019-08-25 Sokół Kołbiel 4 : 0 KS Halinów
2019-10-09 18:00 Advit Wiązowna 3 : 4 Mazur II Karczew
Kolejka:   2 - 28 sierpnia
2019-08-28 ŁKS Łochów 5 : 3 Wisła Maciejowice
2019-08-28 Life Siennica 5 : 1 KS Halinów
2019-08-29 18:00 Mazur II Karczew 1 : 0 Promnik Łaskarzew
2019-09-11 Advit Wiązowna 5 : 3 Sokół Kołbiel
Kolejka:   3 - 31 sierpnia / 1 września
2019-08-31 11:00 Sokół Kołbiel 4 : 6 Mazur II Karczew
2019-09-01 Wisła Maciejowice 3 : 0 KS Halinów
2019-09-01 Promnik Łaskarzew 2 : 5 ŁKS Łochów
2019-09-01 Life Siennica 4 : 2 Advit Wiązowna
Kolejka:   4 - 7 września
2019-09-07 Sokół Kołbiel 2 : 1 Life Siennica
2019-09-07 14:00 Mazur II Karczew 6 : 1 ŁKS Łochów
2019-09-08 KS Halinów 6 : 3 Promnik Łaskarzew
2019-09-08 Advit Wiązowna 10 : 1 Wisła Maciejowice
Kolejka:   5 - 14/15 września
2019-09-14 ŁKS Łochów 1 : 11 KS Halinów
2019-09-14 Promnik Łaskarzew 4 : 4 Advit Wiązowna
2019-09-14 15:00 Life Siennica 3 : 2 Mazur II Karczew
2019-09-15 Wisła Maciejowice 3 : 0 Sokół Kołbiel
Kolejka:   6 - 18 września
2019-09-18 Sokół Kołbiel 7 : 1 Promnik Łaskarzew
2019-09-18 Life Siennica 3 : 0 Wisła Maciejowice
2019-09-18 16:30 Mazur II Karczew 4 : 0 KS Halinów
2019-10-03 Advit Wiązowna 6 : 3 ŁKS Łochów
Kolejka:   7 - 21/22 września
2019-09-21 ŁKS Łochów 1 : 2 Sokół Kołbiel
2019-09-21 KS Halinów 3 : 5 Advit Wiązowna
2019-09-21 Promnik Łaskarzew 6 : 2 Life Siennica
2019-09-21 12:00 Wisła Maciejowice 0 : 9 Mazur II Karczew
Kolejka:   8 - 28/29 września
2019-09-28 Promnik Łaskarzew 11 : 0 Wisła Maciejowice
2019-09-28 KS Halinów 2 : 3 Sokół Kołbiel
2019-09-28 ŁKS Łochów 3 : 7 Life Siennica
2019-09-29 13:00 Mazur II Karczew 6 : 2 Advit Wiązowna
Kolejka:   9 - 5/6 października
2019-10-05 Sokół Kołbiel 2 : 9 Advit Wiązowna
2019-10-05 Wisła Maciejowice 1 : 9 ŁKS Łochów
2019-10-05 KS Halinów 0 : 2 Life Siennica
2019-10-05 10:00 Promnik Łaskarzew 2 : 8 Mazur II Karczew
Kolejka:   10 - 12/13 października
2019-10-12 Advit Wiązowna 4 : 8 Life Siennica
2019-10-12 ŁKS Łochów 4 : 5 Promnik Łaskarzew
2019-10-12 KS Halinów 9 : 1 Wisła Maciejowice
2019-10-12 10:00 Mazur II Karczew 12 : 2 Sokół Kołbiel
Kolejka:   11 - 19/20 października
2019-10-19 Promnik Łaskarzew 2 : 0 KS Halinów
2019-10-19 Wisła Maciejowice 1 : 9 Advit Wiązowna
2019-10-19 Life Siennica 7 : 0 Sokół Kołbiel
2019-10-20 12:30 ŁKS Łochów 2 : 3 Mazur II Karczew
Kolejka:   12 - 26/27 października
2019-10-26 Advit Wiązowna 7 : 4 Promnik Łaskarzew
2019-10-26 Sokół Kołbiel 11 : 1 Wisła Maciejowice
2019-10-26 KS Halinów 3 : 4 ŁKS Łochów
2019-10-27 10:00 Mazur II Karczew 6 : 4 Life Siennica
Kolejka:   13 - 2/3 listopada
2019-11-02 Promnik Łaskarzew 2 : 6 Sokół Kołbiel
2019-11-02 Wisła Maciejowice 1 : 2 Life Siennica
2019-11-02 ŁKS Łochów 1 : 3 Advit Wiązowna
2019-11-03 12:00 KS Halinów 2 : 4 Mazur II Karczew
Kolejka:   14 - 9/10 listopada
2019-11-09 Sokół Kołbiel 2 : 7 ŁKS Łochów
2019-11-09 Life Siennica 6 : 2 Promnik Łaskarzew
2019-11-09 Advit Wiązowna 9 : 1 KS Halinów
2019-11-09 12:00 Mazur II Karczew 8 : 2 Wisła Maciejowice
Kontakt z trenerem:
Jakub Olszewski
tel. 609-870-929




 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.