AKTUALNOŚCILider dostał pstryczek
2007-05-19 Mazur Karczew Aktualności

Lider dostał pstryczek

Cenny punkt z liderem po bezbramkowym remisie to dorobek naszego zespołu. Przez ostatni kwadrans niestety musieliśmy grać w 10-tkę, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał bohater derbów - Łukasz Poszalski. Swój debiut w IV Lidze zaliczył wychowanek klubu - Sebastian Olszanko...

Lider po jesiennym pogromie przyjechał do Karczewa po pewne zwycięstwo. Tymczasem wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy. Oba zespoły grały jak równy z równym. Nie było widać żadnej różnicy poziomu wynikającego z pozycji w tabeli ligowej. W 1-ej połowie Dolcan nie wypracował sobie właściwie żadnej sytuacji bramkowej. Mimo tego w 24' powinien prowadzić. "Sanek" wybił piłkę wprost pod nogi ząbkowskiego napastnika. Na szczęście ten z kilku metrów nie trafił do bramki. Ze strony Mazura najwięcej pokazywał grający z lewej strony Udenkwor. W 14' jego strzał został zablokowany, a w 31' niestety zakiwał się w polu karnym. Do przerwy 0-0.

Po wznowieniu miejscami żywiołowy doping kibiców nie pomógł wypracować sytuacji bramkowej podopiecznym Libicha. W 47' Zegarek uderzył z dystansu. Do szczęścia zabrakło niewiele. W 53' wrzutka w pole karne nie znalazła po strzale naszego napastnika drogi do siatki. W 69' niestety ponownie przytrafił się kiks naszemu bramkarzowi. Na szczęście napastnik Dolcanu "urwał się" i z bliska nie strzelił gola. Chwilę później zrobiło się nieciekawie. W 73' Poszalski przerwał groźną kontrę Dolcana i sędzia pokazał mu drugi żółty , a następnie czerwony kartonik. Graliśmy zatem ostatni kwadrans w osłabieniu.

Mimo tego, Mazur nie cofnął się do obrony. W samej koncówce udało się nawet mu groźnie zaatakować. W 84' wrzutkę Stanleya wyłapał bramkarz gości. Chwilę potem zadebiutował w składzie Sebastian "Niuniek" Olszanko. Ten niesłychanie ambitny wychowanek 2-krotnie wkręcał obrońców lidera. Wynik nie uległ zmianie i nie krzywdzi on żadnej ze stron. Cel jakim jest w tym roku utrzymanie coraz bliżej :)

MAZUR - Dolcan Ząbki 0-0