AKTUALNOŚCIPewne zwycięstwo U-17 na koniec rundy
2016-11-10 U-17 (2000) Aktualności

Pewne zwycięstwo U-17 na koniec rundy

Ostatni mecz juniorów rozegrany został na boisku Huragana Wołomin we wtorek o godz.18.
Początek spotkania to lekka przewaga gospodarzy, którzy stworzyli kilka sytuacji do strzelenia bramki. Mazur bronił się mądrze i wyprowadzał groźne kontry. Po jednej z takich akcji, Maszewski podawał do Brodowskiego, lecz ten trafił w bramkarza. Huragan mógł wyjść na prowadzenie tuż przed przerwą, lecz w bramce dobrze spisywał się Kamiński. Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy.

Po wznowieniu spotkania dobrze dysponowany środek pola ( Majchrzak, Niedziółka) stwarzał sytuacje bramkowe dla gości. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Niedziółkę do bramki trafił Wojtasik. Na 2:0 trafia Brodowski. Na 10min przed końcem spotkania i zmianach w składzie Mazura tracimy bramkę. Należy dodać, iż od 60min gospodarze grali w 10tkę po czerwonej kartce dla lewego obrońcy Huragana. Mazur na 5min. przed ostatnim gwizdkiem również grał w 10tkę po dwóch żółtych kartkach dla Grzanki. Wynik spotkania ustalił kapitan Mazura Jobda trafiając na 1:3.

Huragan Wołomin - Mazur Karczew 1:3 (0:0)