AKTUALNOŚCIW zaległych meczach U-15 6 pkt.
2018-09-14 U-15 (2004) Aktualności

W zaległych meczach U-15 6 pkt.

W zaległym meczu Mazur Karczew wybrał się na pojedynek do zespołu AS Wesoła. Mecz rozgrywaliśmy o godzinie 20.00. Od początku spotkania zarysowała się nasza przewaga, tworzyliśmy swoje sytuacje bramkowe, niestety szwankowała skuteczność, bramkę na 1 – 0 zdobyliśmy po rzucie rożnym, Filip Retmaniak wycofał piłkę do Radka Seredyna który zdobył premierowego gola w naszej drużynie. Gospodarze tylko raz groźnie zagrozili naszej bramce ale świetną interwencją popisał się Kacper Krawczyk. W drugiej połowie świetną okazję zmarnował Mateusz Okoński, chwilę później po ładnej indywidualnej akcji wynik podwyższył Łukasz Urbański. W jednej z niegroźnych sytuacji sprezentowaliśmy gospodarzą rzut karny który wykorzystali, od tego momentu bardzo mocno zaatakowali szukając remisu, jednak podobnie jak w meczu poprzednim po idealnym podaniu prostopadłym Patryka Jaroszka bramkę zdobył Filip Retmaniak ustalając końcowy wynik.

AS Wesoła – Mazur Karczew 1-3 (0-1)

0-1 Seredyn as Retmaniak

0-2 Urbański as Retmaniak

1-3 Retmaniak as Jaroszek

Skład: Krawczyk, Matuszewski, Seredyn, Trzaskowski Sz., Lachowicz, Trzaskowski M, Okoński, Jaroszek, Choim, Olszewski, Retmaniak.

Grali również: Floriańczyk, Urbański, Malitka, Podgórski, Kabala.

Dwa dni po meczu z AS Wesoła zagraliśmy u siebie z drużyną Unii II Warszawa. Mecz od początku był pod kontrolą Mazura który starał się konstruować składne akcje, do przerwy jak zwykle pojawiło się kilka nie wykorzystanych sytuacji ale mimo tego po dwóch bramkach F. Retmaniaka prowadziliśmy  2-0. W drugiej połowie Mazur nadal atakował choć akcje ofensywne nie były już tak płynne jak w pierwszej połowie, poprawiła się za to skuteczność, bramki strzelali M. Okoński, Sz. Trzaskowski i             K. Choim po ładnej asyście Ł. Urbańskiego. W niedzielę kończymy maraton meczowy z drużyną UKS 141 Warszawa.

Mazur Karczew – Unia II Warszawa 5-1 (2-0)

1-0   Retmaniak

2-0   Retmaniak