1 maja 2004 roku po raz pierwszy w internecie pojawił się serwis klubowy Mazura Karczew. Nasza strona obchodzi zatem w dniu dzisiejszym 20.urodziny! W okresie jej powstania Mazur skutecznie wywalczył powrót na 4.poziom ligowy w kraju. Byliśmy z zespołem w 10.urodziny, gdy opuszczaliśmy szeregi III Ligi i trafiliśmy do IV na 5.poziom ligowy. Dostarczaliśmy przez całe 20-lecie niezmiennie informacje dla naszych kibiców. - około 9000 newsów! Obok strony miasta to najstarszy serwis społeczności Karczewa! Miejmy nadzieję, żę będą Państwo z nami przez kolejne dekady.
2024-04-30
Miło nam poinformować iż, Polski Koncern Naftowy ORLEN Sp. S.A. dołączył do grona Naszych sponsorów. PKN Orlen dofinansowuje obóz sportowy dla członków Ludowego Klubu Sportowego Mazur Karczew w 2024 roku.
U-16 (2008)
2024-04-29
Mecz 20.kolejki zremisowany przez Błoniankę z Sokołem Serock 2-2 został zweryfikowany jako walkower dla gości. W ten sposób na koncie zespołu z Błonia figuruje obecnie 29 oczek.
Mazur Karczew
2024-04-28
Tego nam było trzeba. Kibice zebrani dzisiaj w Karczewie mogli doświadczyć drugiej największej kanonady z naszej strony w tym sezonie. Przełamaliśmy naszą gorszą passę w bardzo dobrym stylu, a co ważniejsze, zwiększyliśmy naszą przewagę nad 3 miejscem z powrotem do 11 punktów. Dodatkowo, w końcu pokonaliśmy Wisłę Dziecinów :-)).
Mazur II Karczew
2024-04-28
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Mazura z Ursusem Warszawa. W materiale najciekawsze sytuacje oraz wypowiedzi pomeczowe szkoleniowców: Macieja Gadowskiego.i Michała Tarasa. Zdjęcia TUTAJ, a kulisy TUTAJ
2024-04-27
Po bezbarwnej 1.połowie w meczu z Ursusem, po wznowieniu Mazur przejął zdecydowanie inicjatywę na boisku. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, w tym najdogodniejszą - rzut karny. Tym razem niestety intencję nieomylnego Dominika Staluszki wyczuł golkiper Traktorków. Na domiar złego goście zdobyli w końcówce bramkę po rykoszecie od leżącego Laskusa i nie udało się już odrobić tej straty.

W rozwinięciu relacja...
2024-04-27
W VI Kolejce wybraliśmy się do Wołomina na spotkanie z czwartą drużyną ligi. Mecz kończymy zwycięstwem 5:0, co świadczy o pewnym zwycięstwie. Jednak początek spotkania mocno nerwowy i to gospodarze maja lepsze sytuacje po naszych ,,wielbłądach". Jednak do przerwy schodzimy z prowadzeniem po strzale Jakuba „Garwola" Garwolińskiego i dobitce Jakuba Pielaka. Druga połowa to popis naszych chłopaków...
U-16 (2008)
2024-04-25
W sobotę o 16:00 zapraszamy na stadion kibiców do wsparcia Mazura w pojedynku z Ursusem Warszawa. Rywale w zasadzie nie grają już o nic, zapewnili sobie ligowy byt, a awans też im nie grozi. W delgacji na wiosnę: przegrali 0-1 w Garwolinie i 0-2 z Weszło, zremisowali 1-1 w Płocku i ostatnio wygrali 1-0 w Jedlińsku. Dla naszej ekipy to szansa na przełamanie passy 4 porażek z rzędu i awans w rakningu. Jesienią przegraliśmy w Warszawie, po bramce w ostatnich sekundach 0-1. Więcej o rywalu TUTAJ.

UWAGA
Parking i wejście oraz bilety na mecz tylko od strony Moczydła.
2024-04-24
21 spotkań - tyle trwała nasza ligowa seria bez porażki. Chcielibyśmy aby trwało to wiecznie, lecz niestety na tej liczbie kończymy tę wspaniałą podróż. Trzeba postawić sprawę jasno, wygrała drużyna lepsza a nam niestety nie udało się utrzymać szczęśliwego prowadzenia do przerwy...
2024-04-21
Po wygranych derbach 2-1 z Weszło, Hutnik wskoczył na pozycję lidera. Wykorzystał 1.domową porażkę Wisły II 1-2 z Mszczonowianką. Wiceliderem została Ząbkovia (3-1 z Mazovią), eliminując rywali z Mińska z "gry o tron". Najwyższy wynik ligowy w tym sezonie odnotowano w Raszynie - Troszyn pokonał KS 9-0. Niestety Oskar dogonił Mazura i po remisie 1-1 z Błonianką posiada obecnie tyle samo punktów na koncie co my. Bardzo odskoczyły już nam zespoły: Józefovii (3-2 w Garwolinie) i Piaseczna (1-0 z Sokołem).