AKTUALNOŚCIUdany początek sezonu U-17
2022-03-20 U-17 (2005) Aktualności 1

Udany początek sezonu U-17

Kilka słów trenera Mateusza po niedzielnym spotkaniu ✍️✍️✍️

Zaczęliśmy rozgrywki z przytupem wygrywając 0:5 z Wilgą Garwolin. Jest to trudny teren ze względu na murawę, na której nawet najwybitniejsi zawodnicy mieliby problem z budowaniem akcji.

Od początku spotkania byliśmy stroną dominującą, stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji i tylko dzięki dobrej dyspozycji bramkarza, gospodarze nie stracili bramki w pierwszych minutach meczu.

Do przerwy udało się strzelić dwa gole, co pozwoliło nam wejść w drugą połowę z większą pewnością siebie. I tak tez było, czuliśmy że mamy przewagę, mimo to cały czas graliśmy wysokim pressingiem i atakowaliśmy bramkę gospodarzy.

Cieszy mnie to, że rozmawiamy w szatni o założeniach, a później są one realizowane na boisku.

Chcemy by nasz zespół wyróżniał się przemyślanym pressingiem, ale również posiadaniem piłki, oczywiście jeśli warunki na to pozwolą.