DRUŻYNAMazur Karczew
Mazowiecka IV Liga Seniorów gr.Warszawska
2020 / 2021
Kolejka:   1 - 1/2 sierpnia
2020-08-01 11:00 Marcovia Marki 0 : 3 MKS Piaseczno
2020-08-01 11:00 Okęcie Warszawa 1 : 0 Znicz II Pruszków
2020-08-01 16:00 Mazur Karczew 0 : 0 Victoria Sulejówek
2020-08-01 17:00 Unia Warszawa 1 : 3 Ząbkovia Ząbki
2020-08-01 17:00 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Józefovia Józefów
2020-08-02 12:00 Escola Varsovia 2 : 1 Drukarz Warszawa
2020-08-02 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 KS Raszyn
Kolejka:   2 - 8/9 sierpnia
2020-08-07 19:00 Victoria Sulejówek 6 : 1 Unia Warszawa
2020-08-08 11:00 Znicz II Pruszków 1 : 2 Escola Varsovia
2020-08-08 14:30 KS Raszyn 1 : 2 Mazur Karczew
2020-08-08 19:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 1 Sparta Jazgarzew
2020-08-09 17:00 Drukarz Warszawa 7 : 1 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-09-02 17:00 MKS Piaseczno 2 : 2 Józefovia Józefów
2020-09-02 17:00 Marcovia Marki 3 : 1 Okęcie Warszawa
Kolejka:   3 - 15/16 sierpnia
2020-08-15 11:00 Sparta Jazgarzew 3 : 2 Victoria Sulejówek
2020-08-15 12:00 Józefovia Józefów 1 : 4 Ząbkovia Ząbki
2020-08-15 16:00 Mazur Karczew 1 : 2 Drukarz Warszawa
2020-08-15 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 1 Znicz II Pruszków
2020-08-16 14:00 Unia Warszawa 2 : 0 KS Raszyn
2020-09-09 14:00 Escola Varsovia 5 : 0 Marcovia Marki
2020-09-16 16:30 Okęcie Warszawa 2 : 3 MKS Piaseczno
Kolejka:   4 - 22/23 sierpnia
2020-08-21 18:00 Marcovia Marki 2 : 3 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-08-22 11:00 Drukarz Warszawa 3 : 0 Unia Warszawa
2020-08-22 13:00 MKS Piaseczno 1 : 2 Ząbkovia Ząbki
2020-08-22 14:30 KS Raszyn 2 : 1 Sparta Jazgarzew
2020-08-22 17:00 Victoria Sulejówek 5 : 2 Józefovia Józefów
2020-08-23 11:00 Znicz II Pruszków 4 : 0 Mazur Karczew
2020-08-23 17:00 Okęcie Warszawa 0 : 5 Escola Varsovia
Kolejka:   5 - 29/30 sierpnia
2020-08-29 11:00 Escola Varsovia 2 : 3 MKS Piaseczno
2020-08-29 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Drukarz Warszawa
2020-08-29 12:00 Józefovia Józefów 1 : 3 KS Raszyn
2020-08-29 14:00 Ząbkovia Ząbki 1 : 4 Victoria Sulejówek
2020-08-29 16:00 Mazur Karczew 0 : 0 Marcovia Marki
2020-08-29 17:00 Okęcie Warszawa 3 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-08-30 10:00 Unia Warszawa 0 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka:   6 - 5/6 września
2020-09-05 10:00 Drukarz Warszawa 2 : 0 Józefovia Józefów
2020-09-05 11:00 Okęcie Warszawa 1 : 3 Mazur Karczew
2020-09-05 11:00 Marcovia Marki 3 : 2 Unia Warszawa
2020-09-05 11:00 Escola Varsovia 6 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-09-05 11:00 Znicz II Pruszków 4 : 1 Sparta Jazgarzew
2020-09-05 13:30 MKS Piaseczno 1 : 4 Victoria Sulejówek
2020-09-05 16:30 KS Raszyn 0 : 5 Ząbkovia Ząbki
Kolejka:   7 - 12/13 września
2020-09-12 11:00 Mazur Karczew 2 : 1 Escola Varsovia
2020-09-12 11:00 Sparta Jazgarzew 0 : 4 Marcovia Marki
2020-09-12 12:00 Józefovia Józefów 0 : 2 Znicz II Pruszków
2020-09-12 14:00 Ząbkovia Ząbki 0 : 0 Drukarz Warszawa
2020-09-12 16:30 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 MKS Piaseczno
2020-09-12 19:00 Victoria Sulejówek 2 : 1 KS Raszyn
2020-09-13 15:00 Unia Warszawa 1 : 0 Okęcie Warszawa
Kolejka:   8 - 19/20 września
2020-09-19 10:00 Drukarz Warszawa 1 : 2 Victoria Sulejówek
2020-09-19 11:00 Okęcie Warszawa 2 : 3 Sparta Jazgarzew
2020-09-19 11:00 Escola Varsovia 1 : 1 Unia Warszawa
2020-09-19 15:30 Marcovia Marki 0 : 0 Józefovia Józefów
2020-09-19 16:00 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 3 Mazur Karczew
2020-09-19 19:30 Znicz II Pruszków 1 : 2 Ząbkovia Ząbki
2020-09-20 11:00 MKS Piaseczno 5 : 1 KS Raszyn
Kolejka:   9 - 26/27 września
2020-09-26 11:00 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Escola Varsovia
2020-09-26 12:00 Józefovia Józefów 1 : 0 Okęcie Warszawa
2020-09-26 13:00 Unia Warszawa 1 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-09-26 13:30 KS Raszyn 3 : 3 Drukarz Warszawa
2020-09-26 14:00 Ząbkovia Ząbki 11 : 0 Marcovia Marki
2020-09-26 15:00 Mazur Karczew 3 : 0 MKS Piaseczno
2020-09-26 19:00 Victoria Sulejówek 2 : 1 Znicz II Pruszków
Kolejka:   10 - 3/4 października
2020-10-03 11:00 MKS Piaseczno 2 : 1 Drukarz Warszawa
2020-10-03 11:00 Okęcie Warszawa 0 : 4 Ząbkovia Ząbki
2020-10-03 11:00 Escola Varsovia 6 : 0 Józefovia Józefów
2020-10-03 12:00 Mazur Karczew 2 : 2 Unia Warszawa
2020-10-03 15:30 Marcovia Marki 1 : 1 Victoria Sulejówek
2020-10-03 15:30 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 5 Sparta Jazgarzew
2020-10-04 12:00 Znicz II Pruszków 2 : 0 KS Raszyn
Kolejka:   11 - 10/11 października
2020-10-10 11:00 Drukarz Warszawa 1 : 1 Znicz II Pruszków
2020-10-10 12:00 Józefovia Józefów 2 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-10-10 12:00 KS Raszyn 2 : 1 Marcovia Marki
2020-10-10 13:00 Unia Warszawa 3 : 3 MKS Piaseczno
2020-10-10 13:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 2 Escola Varsovia
2020-10-10 17:00 Victoria Sulejówek 8 : 0 Okęcie Warszawa
2020-10-31 11:00 Sparta Jazgarzew 0 : 2 Mazur Karczew
Kolejka:   12 - 17/18 października
2020-10-17 11:00 Okęcie Warszawa 0 : 5 KS Raszyn
2020-10-17 11:00 Escola Varsovia 4 : 9 Victoria Sulejówek
2020-10-17 12:00 MKS Piaseczno 0 : 2 Znicz II Pruszków
2020-10-17 12:00 Unia Warszawa 1 : 0 Sparta Jazgarzew
2020-10-17 15:00 Ożarowianka Ożarów Maz. 0 : 2 Ząbkovia Ząbki
2020-10-17 15:30 Marcovia Marki 1 : 4 Drukarz Warszawa
2020-11-21 12:00 Mazur Karczew 3 : 0 Józefovia Józefów
Kolejka:   13 - 24/25 października
2020-10-23 19:00 Victoria Sulejówek 8 : 0 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-10-24 10:00 Drukarz Warszawa 5 : 0 Okęcie Warszawa
2020-10-24 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 4 MKS Piaseczno
2020-10-24 12:00 Józefovia Józefów 1 : 3 Unia Warszawa
2020-10-24 13:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 0 Mazur Karczew
2020-11-11 11:00 Znicz II Pruszków 1 : 1 Marcovia Marki
2020-11-21 11:00 KS Raszyn 1 : 1 Escola Varsovia
Kolejka:   14 - 7/8 listopada
2020-11-06 19:00 KS Raszyn 4 : 2 Ożarowianka Ożarów Maz.
2020-11-07 10:00 Drukarz Warszawa 7 : 1 Escola Varsovia
2020-11-07 12:00 MKS Piaseczno 5 : 2 Marcovia Marki
2020-11-07 12:00 Znicz II Pruszków 1 : 1 Okęcie Warszawa
2020-11-07 12:00 Józefovia Józefów 5 : 0 Sparta Jazgarzew
2020-11-07 13:00 Ząbkovia Ząbki 3 : 2 Unia Warszawa
2020-11-07 17:00 Victoria Sulejówek 3 : 0 Mazur Karczew
Kolejka:   15 - 14/15 listopada
2020-11-14 11:00 Sparta Jazgarzew 1 : 3 Ząbkovia Ząbki
2020-11-14 11:00 Okęcie Warszawa 0 : 5 Marcovia Marki
2020-11-14 12:00 Mazur Karczew 0 : 3 KS Raszyn
2020-11-14 12:00 Józefovia Józefów 0 : 2 MKS Piaseczno
2020-11-14 12:00 Unia Warszawa 0 : 4 Victoria Sulejówek
2020-11-14 13:00 Ożarowianka Ożarów Maz. 1 : 3 Drukarz Warszawa
2020-11-14 15:00 Escola Varsovia 4 : 1 Znicz II Pruszków
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.