DRUŻYNAMazur II Karczew
Warszawska Liga Okręgowa Seniorów gr.1
2017 / 2018
Kolejka:   1 - 12/13 sierpnia
2017-08-11 19:00 Mazur II Karczew 1 : 4 Sokół Serock
2017-08-13 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 4 Hutnik Warszawa
2017-08-13 16:00 Błyskawica Warszawa 1 : 3 Marcovia Marki
2017-08-13 17:00 Bug II Wyszków 0 : 2 Dąb Wieliszew
2017-08-13 17:30 Wisła Maciejowice 2 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2017-08-13 17:30 Escola Varsovia 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
2017-08-13 17:30 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Olimpia Warszawa
2017-09-20 18:00 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Unia Warszawa
Kolejka:   2 - 19/20 sierpnia
2017-08-19 11:00 Agape Białołęka Warszawa 2 : 6 Hutnik Warszawa
2017-08-19 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-08-19 12:00 Bóbr Tłuszcz 1 : 0 Unia Warszawa
2017-08-19 14:00 Marcovia Marki 2 : 1 Mazur II Karczew
2017-08-19 17:30 Dąb Wieliszew 6 : 0 Escola Varsovia
2017-08-20 17:00 Promnik Łaskarzew 2 : 3 Victoria II Sulejówek
2017-08-20 17:30 Sokół Serock 4 : 3 Bug II Wyszków
2017-08-20 17:30 Wisła Maciejowice 1 : 3 Błyskawica Warszawa
Kolejka:   3 - 26/27 sierpnia
2017-08-26 11:00 Hutnik Warszawa 8 : 0 Olimpia Warszawa
2017-08-27 11:00 Unia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
2017-08-27 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 2 Promnik Łaskarzew
2017-08-27 14:00 Bug II Wyszków 2 : 3 Marcovia Marki
2017-08-27 15:00 Escola Varsovia 1 : 1 Sokół Serock
2017-08-27 16:00 Mazur II Karczew 5 : 0 Wisła Maciejowice
2017-08-27 16:00 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Agape Białołęka Warszawa
2017-08-27 17:00 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Bóbr Tłuszcz
Kolejka:   4 - 30 sierpnia
2017-08-30 17:00 Agape Białołęka Warszawa 2 : 2 Olimpia Warszawa
2017-08-30 17:00 Wisła Maciejowice 5 : 2 Bug II Wyszków
2017-08-30 17:15 Dąb Wieliszew 1 : 1 Victoria II Sulejówek
2017-08-30 17:30 Promnik Łaskarzew 0 : 3 Hutnik Warszawa
2017-08-30 17:30 Bóbr Tłuszcz 7 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-08-30 17:30 Marcovia Marki 3 : 3 Escola Varsovia
2017-08-30 19:00 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Mazur II Karczew
2017-08-30 20:00 Sokół Serock 2 : 3 Unia Warszawa
Kolejka:   5 - 2/3 września
2017-09-02 11:00 Hutnik Warszawa 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
2017-09-02 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 2 Promnik Łaskarzew
2017-09-02 12:30 Unia Warszawa 4 : 1 Marcovia Marki
2017-09-03 12:00 Mazur II Karczew 2 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2017-09-03 15:00 Escola Varsovia 14 : 0 Wisła Maciejowice
2017-09-03 16:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Dąb Wieliszew
2017-09-03 17:00 Bug II Wyszków 2 : 5 Błyskawica Warszawa
2017-09-03 17:00 Victoria II Sulejówek 4 : 0 Sokół Serock
Kolejka:   6 - 9/10 września
2017-09-09 11:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 5 Promnik Łaskarzew
2017-09-09 12:00 Bóbr Tłuszcz 3 : 0 Olimpia Warszawa
2017-09-09 16:30 Marcovia Marki 2 : 1 Victoria II Sulejówek
2017-09-09 17:00 Dąb Wieliszew 1 : 4 Hutnik Warszawa
2017-09-10 15:00 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Escola Varsovia
2017-09-10 16:00 Mazur II Karczew 6 : 2 Bug II Wyszków
2017-09-10 16:30 Wisła Maciejowice 0 : 3 Unia Warszawa
2017-09-20 19:00 Sokół Serock 7 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka:   7 - 16/17 września
2017-09-16 11:00 Unia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
2017-09-16 11:00 Hutnik Warszawa 6 : 2 Sokół Serock
2017-09-16 11:00 Olimpia Warszawa 4 : 1 Dąb Wieliszew
2017-09-16 14:00 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Bóbr Tłuszcz
2017-09-16 16:30 Victoria II Sulejówek 7 : 0 Wisła Maciejowice
2017-09-17 16:30 Bug II Wyszków 0 : 4 Agape Białołęka Warszawa
2017-09-17 17:00 Escola Varsovia 4 : 0 Mazur II Karczew
2017-09-18 19:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Marcovia Marki
Kolejka:   8 - 23/24 września
2017-09-23 10:00 Agape Białołęka Warszawa 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
2017-09-23 14:00 Dąb Wieliszew 5 : 1 Promnik Łaskarzew
2017-09-23 15:00 Marcovia Marki 0 : 1 Hutnik Warszawa
2017-09-23 16:00 Sokół Serock 1 : 2 Olimpia Warszawa
2017-09-23 16:00 Wisła Maciejowice 3 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-09-24 15:00 Błyskawica Warszawa 2 : 3 Victoria II Sulejówek
2017-09-24 16:00 Mazur II Karczew 0 : 3 Unia Warszawa
2017-09-24 16:00 Bug II Wyszków 2 : 4 Escola Varsovia
Kolejka:   9 - 30 września/1 paź.
2017-09-30 11:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
2017-09-30 11:00 Olimpia Warszawa 0 : 0 Marcovia Marki
2017-09-30 12:00 Bóbr Tłuszcz 1 : 3 Dąb Wieliszew
2017-10-01 11:00 Escola Varsovia 3 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2017-10-01 11:00 Unia Warszawa 4 : 0 Bug II Wyszków
2017-10-01 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 3 Błyskawica Warszawa
2017-10-01 16:00 Promnik Łaskarzew 3 : 1 Sokół Serock
2017-10-01 16:30 Victoria II Sulejówek 4 : 2 Mazur II Karczew
Kolejka:   10 - 7/8 października
2017-10-07 10:00 Agape Białołęka Warszawa 2 : 3 Dąb Wieliszew
2017-10-07 10:00 Błyskawica Warszawa 0 : 7 Hutnik Warszawa
2017-10-07 11:00 Sokół Serock 2 : 3 Bóbr Tłuszcz
2017-10-07 12:00 Escola Varsovia 2 : 2 Unia Warszawa
2017-10-07 15:00 Marcovia Marki 2 : 0 Promnik Łaskarzew
2017-10-08 15:00 Mazur II Karczew 2 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-10-08 15:30 Bug II Wyszków 2 : 9 Victoria II Sulejówek
2017-10-08 16:00 Wisła Maciejowice 2 : 4 Olimpia Warszawa
Kolejka:   11 - 14/15 października
2017-10-14 11:00 Hutnik Warszawa 1 : 0 Mazur II Karczew
2017-10-14 11:00 Olimpia Warszawa 4 : 0 Błyskawica Warszawa
2017-10-14 14:00 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Marcovia Marki
2017-10-14 15:30 Dąb Wieliszew 0 : 7 Sokół Serock
2017-10-14 16:00 Unia Warszawa 1 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2017-10-15 14:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 2 Bug II Wyszków
2017-10-15 15:00 Promnik Łaskarzew 5 : 0 Wisła Maciejowice
2017-10-15 16:00 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Escola Varsovia
Kolejka:   12 - 21/22 października
2017-10-21 10:00 Agape Białołęka Warszawa 8 : 0 Sokół Serock
2017-10-21 11:00 Unia Warszawa 1 : 1 Victoria II Sulejówek
2017-10-21 12:00 Escola Varsovia 5 : 3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-10-21 14:00 Marcovia Marki 2 : 2 Dąb Wieliszew
2017-10-22 14:00 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Promnik Łaskarzew
2017-10-22 15:00 Mazur II Karczew 1 : 1 Olimpia Warszawa
2017-10-22 15:00 Wisła Maciejowice 1 : 0 Bóbr Tłuszcz
2017-10-22 15:00 Bug II Wyszków 1 : 3 Hutnik Warszawa
Kolejka:   13 - 28/29 października
2017-10-28 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Unia Warszawa
2017-10-28 11:00 Hutnik Warszawa 3 : 1 Escola Varsovia
2017-10-28 11:00 Olimpia Warszawa 6 : 0 Bug II Wyszków
2017-10-28 13:30 Sokół Serock 2 : 2 Marcovia Marki
2017-10-28 14:00 Bóbr Tłuszcz 6 : 2 Błyskawica Warszawa
2017-10-28 16:00 Dąb Wieliszew 4 : 1 Wisła Maciejowice
2017-10-29 13:00 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Mazur II Karczew
2017-10-29 13:30 Victoria II Sulejówek 3 : 3 Agape Białołęka Warszawa
Kolejka:   14 - 4/5 listopada
2017-11-04 10:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 4 Marcovia Marki
2017-11-04 11:00 Unia Warszawa 0 : 1 Hutnik Warszawa
2017-11-04 11:30 Escola Varsovia 1 : 2 Olimpia Warszawa
2017-11-05 13:00 Mazur II Karczew 4 : 1 Bóbr Tłuszcz
2017-11-05 13:00 Promnik Łaskarzew 2 : 2 Bug II Wyszków
2017-11-05 13:30 Victoria II Sulejówek 3 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2017-11-05 14:00 Wisła Maciejowice 2 : 5 Sokół Serock
2017-11-05 15:00 Błyskawica Warszawa 3 : 6 Dąb Wieliszew
Kolejka:   15 - 11/12 listopada
2017-11-11 11:00 Hutnik Warszawa 0 : 2 Victoria II Sulejówek
2017-11-11 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 2 Unia Warszawa
2017-11-11 12:00 Dąb Wieliszew 5 : 1 Mazur II Karczew
2017-11-11 12:00 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Bug II Wyszków
2017-11-11 13:00 Sokół Serock 4 : 0 Błyskawica Warszawa
2017-11-12 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2017-11-12 11:00 Marcovia Marki 5 : 0 Wisła Maciejowice
2017-11-12 13:00 Promnik Łaskarzew 1 : 0 Escola Varsovia
Kolejka:   16 - 17/18 marca
2018-03-17 11:00 Marcovia Marki 1 : 0 Błyskawica Warszawa
2018-03-17 15:00 Sokół Serock 1 : 2 Mazur II Karczew
2018-03-17 15:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 0 Wisła Maciejowice
2018-03-17 19:30 Bóbr Tłuszcz 5 : 3 Escola Varsovia
2018-03-19 18:30 Unia Warszawa 0 : 3 Promnik Łaskarzew
2018-04-11 17:00 Olimpia Warszawa 1 : 2 Victoria II Sulejówek
2018-04-18 17:00 Dąb Wieliszew 3 : 0 Bug II Wyszków
2018-04-18 17:00 Hutnik Warszawa 9 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka:   17 - 24/25 marca
2018-03-24 11:00 Unia Warszawa 6 : 2 Bóbr Tłuszcz
2018-03-24 16:30 Hutnik Warszawa 2 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2018-03-25 11:00 Escola Varsovia 4 : 0 Dąb Wieliszew
2018-03-25 12:30 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 5 Olimpia Warszawa
2018-03-25 15:00 Mazur II Karczew 2 : 1 Marcovia Marki
2018-03-25 15:00 Błyskawica Warszawa 1 : 1 Wisła Maciejowice
2018-03-25 16:00 Victoria II Sulejówek 2 : 0 Promnik Łaskarzew
2018-03-25 17:00 Bug II Wyszków 1 : 1 Sokół Serock
Kolejka:   18 - 30/31 marca
2018-03-30 16:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Hutnik Warszawa
2018-03-30 17:00 Wisła Maciejowice 1 : 2 Mazur II Karczew
2018-03-30 19:00 Marcovia Marki 1 : 1 Bug II Wyszków
2018-03-31 10:00 Agape Białołęka Warszawa 3 : 1 Błyskawica Warszawa
2018-03-31 12:00 Sokół Serock 0 : 2 Escola Varsovia
2018-03-31 16:00 Dąb Wieliszew 3 : 3 Unia Warszawa
2018-03-31 16:00 Promnik Łaskarzew 4 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-04-25 17:00 Bóbr Tłuszcz 1 : 6 Victoria II Sulejówek
Kolejka:   19 - 6/7 kwietnia
2018-04-07 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2018-04-07 11:00 Hutnik Warszawa 2 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-04-08 11:00 Escola Varsovia 0 : 2 Marcovia Marki
2018-04-08 11:00 Bug II Wyszków 4 : 0 Wisła Maciejowice
2018-04-08 12:30 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
2018-04-08 13:15 Unia Warszawa 4 : 3 Sokół Serock
2018-04-08 14:00 Mazur II Karczew 3 : 0 Błyskawica Warszawa
2018-04-08 16:00 Victoria II Sulejówek 2 : 2 Dąb Wieliszew
Kolejka:   20 - 13/14 kwietnia
2018-04-14 13:00 Marcovia Marki 1 : 2 Unia Warszawa
2018-04-14 15:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 1 Mazur II Karczew
2018-04-14 16:00 Sokół Serock 2 : 0 Victoria II Sulejówek
2018-04-14 16:00 Dąb Wieliszew 1 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-04-14 16:00 Bóbr Tłuszcz 0 : 4 Hutnik Warszawa
2018-04-15 12:30 Błyskawica Warszawa 0 : 4 Bug II Wyszków
2018-04-15 13:00 Wisła Maciejowice 1 : 2 Escola Varsovia
2018-04-15 16:00 Promnik Łaskarzew 0 : 1 Olimpia Warszawa
Kolejka:   21 - 20/21 kwietnia
2018-04-21 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 2 Bóbr Tłuszcz
2018-04-21 11:00 Hutnik Warszawa 2 : 1 Dąb Wieliszew
2018-04-21 17:00 Victoria II Sulejówek 3 : 0 Marcovia Marki
2018-04-22 11:00 Unia Warszawa 8 : 0 Wisła Maciejowice
2018-04-22 11:00 Escola Varsovia 8 : 2 Błyskawica Warszawa
2018-04-22 16:00 Promnik Łaskarzew 1 : 1 Agape Białołęka Warszawa
2018-04-22 17:30 Bug II Wyszków 0 : 1 Mazur II Karczew
2018-04-23 19:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 1 Sokół Serock
Kolejka:   22 - 28/29 kwietnia
2018-04-28 10:00 Agape Białołęka Warszawa 3 : 1 Bug II Wyszków
2018-04-28 11:00 Dąb Wieliszew 2 : 0 Olimpia Warszawa
2018-04-28 14:00 Marcovia Marki 1 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-04-28 15:00 Sokół Serock 1 : 3 Hutnik Warszawa
2018-04-29 11:00 Bóbr Tłuszcz 4 : 3 Promnik Łaskarzew
2018-04-29 14:00 Mazur II Karczew 1 : 4 Escola Varsovia
2018-04-29 16:00 Wisła Maciejowice 0 : 1 Victoria II Sulejówek
2018-05-09 19:00 Błyskawica Warszawa 0 : 9 Unia Warszawa
Kolejka:   23 - 5/6 maja
2018-05-05 11:00 Olimpia Warszawa 1 : 3 Sokół Serock
2018-05-05 11:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 Marcovia Marki
2018-05-06 11:00 Escola Varsovia 2 : 1 Bug II Wyszków
2018-05-06 12:30 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Wisła Maciejowice
2018-05-06 14:00 Victoria II Sulejówek 6 : 1 Błyskawica Warszawa
2018-05-06 15:30 Unia Warszawa 6 : 1 Mazur II Karczew
2018-05-06 16:00 Bóbr Tłuszcz 1 : 4 Agape Białołęka Warszawa
2018-05-06 17:00 Promnik Łaskarzew 0 : 0 Dąb Wieliszew
Kolejka:   24 - 12/13 maja
2018-05-12 11:00 Agape Białołęka Warszawa 0 : 1 Escola Varsovia
2018-05-12 11:00 Bug II Wyszków 1 : 2 Unia Warszawa
2018-05-12 15:00 Marcovia Marki 1 : 1 Olimpia Warszawa
2018-05-12 16:00 Dąb Wieliszew 2 : 1 Bóbr Tłuszcz
2018-05-12 17:00 Mazur II Karczew 4 : 2 Victoria II Sulejówek
2018-05-12 17:00 Sokół Serock 2 : 2 Promnik Łaskarzew
2018-05-13 12:30 Błyskawica Warszawa 2 : 2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-05-13 16:00 Wisła Maciejowice 0 : 6 Hutnik Warszawa
Kolejka:   25 - 19/20 maja
2018-05-19 11:00 Olimpia Warszawa 3 : 0 Wisła Maciejowice
2018-05-19 11:00 Hutnik Warszawa 7 : 0 Błyskawica Warszawa
2018-05-19 13:00 Bóbr Tłuszcz 0 : 2 Sokół Serock
2018-05-19 16:00 Dąb Wieliszew 3 : 3 Agape Białołęka Warszawa
2018-05-20 12:30 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 Mazur II Karczew
2018-05-20 16:00 Victoria II Sulejówek 8 : 1 Bug II Wyszków
2018-05-20 17:00 Promnik Łaskarzew 1 : 5 Marcovia Marki
2018-05-20 18:00 Unia Warszawa 6 : 2 Escola Varsovia
Kolejka:   26 - 23 maja
2018-05-23 15:00 Escola Varsovia 7 : 5 Victoria II Sulejówek
2018-05-23 17:00 Mazur II Karczew 0 : 1 Hutnik Warszawa
2018-05-23 18:00 Agape Białołęka Warszawa 1 : 1 Unia Warszawa
2018-05-23 18:00 Marcovia Marki 6 : 1 Bóbr Tłuszcz
2018-05-23 18:00 Sokół Serock 1 : 3 Dąb Wieliszew
2018-05-23 18:30 Bug II Wyszków 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-05-23 19:00 Błyskawica Warszawa 4 : 2 Olimpia Warszawa
2018-05-24 17:00 Wisła Maciejowice 0 : 2 Promnik Łaskarzew
Kolejka:   27 - 26/27 maja
2018-05-26 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Mazur II Karczew
2018-05-26 12:30 Hutnik Warszawa 3 : 0 Bug II Wyszków
2018-05-26 13:00 Bóbr Tłuszcz 5 : 1 Wisła Maciejowice
2018-05-26 16:00 Sokół Serock 2 : 2 Agape Białołęka Warszawa
2018-05-26 17:00 Dąb Wieliszew 1 : 0 Marcovia Marki
2018-05-27 12:30 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Escola Varsovia
2018-05-27 14:00 Victoria II Sulejówek 2 : 3 Unia Warszawa
2018-05-27 17:00 Promnik Łaskarzew 2 : 0 Błyskawica Warszawa
Kolejka:   28 - 2/3 czerwca
2018-05-30 11:00 Escola Varsovia 1 : 5 Hutnik Warszawa
2018-06-02 Marcovia Marki 1 : 5 Sokół Serock
2018-06-03 14:30 Mazur II Karczew 0 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-06-03 15:00 Błyskawica Warszawa 3 : 1 Bóbr Tłuszcz
2018-06-03 17:00 Wisła Maciejowice 1 : 3 Dąb Wieliszew
2018-06-03 17:30 Agape Białołęka Warszawa 0 : 3 Victoria II Sulejówek
2018-06-03 18:00 Unia Warszawa 4 : 1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-06-03 19:00 Bug II Wyszków 1 : 3 Olimpia Warszawa
Kolejka:   29 - 9 czerwca
2018-06-09 11:00 Bóbr Tłuszcz 6 : 1 Mazur II Karczew
2018-06-09 11:00 Marcovia Marki 3 : 0 Agape Białołęka Warszawa
2018-06-09 11:00 Sokół Serock 7 : 0 Wisła Maciejowice
2018-06-09 11:00 Dąb Wieliszew 5 : 0 Błyskawica Warszawa
2018-06-09 11:00 Promnik Łaskarzew 1 : 4 Bug II Wyszków
2018-06-09 11:00 Olimpia Warszawa 2 : 1 Escola Varsovia
2018-06-09 11:00 Hutnik Warszawa 1 : 3 Unia Warszawa
2018-06-09 11:00 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 6 Victoria II Sulejówek
Kolejka:   30 - 16 czerwca
2018-06-15 20:30 Mazur II Karczew 2 : 2 Dąb Wieliszew
2018-06-16 11:00 Agape Białołęka Warszawa 3 : 0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
2018-06-16 11:00 Victoria II Sulejówek 0 : 2 Hutnik Warszawa
2018-06-16 11:00 Unia Warszawa 4 : 1 Olimpia Warszawa
2018-06-16 11:00 Escola Varsovia 7 : 1 Promnik Łaskarzew
2018-06-16 11:00 Bug II Wyszków 2 : 5 Bóbr Tłuszcz
2018-06-16 11:00 Błyskawica Warszawa 7 : 6 Sokół Serock
2018-06-16 11:00 Wisła Maciejowice 1 : 1 Marcovia Marki
Kontakt z trenerem:
Damian Falkowski
tel. 516-652-033
 
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.